Stacionārs Biķernieki

Uzmanību!

Informējam, ka no 1. marta Paliatīvās aprūpes nodaļa no stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" tiek pārcelta uz stacionāru "Biķernieki", kur darbu uzsāks tikko izremontētās telpās.

Informācija par Paliatīvās aprūpes speciālistu konsultācijām no 1. marta

Stacionāra "Biķernieki" poliklīnikā konsultēs:

• Dr. Ilga Albina, pirmdienās no 15.00 līdz 17.00

• Dr. Vilnis Sosārs, otrdienās no plkst. 14.00 līdz 15.00

• Dr. Lidija Buklovska, trešdienās no plkst. 15.00 līdz 17.00

• Dr. Līga Keiša-Ķirse, ceturtdienās no 9.00 līdz 12.00

• Dr. Maija Kārkliņa, ceturtdienās no 15:00 līdz 18:00 (tikai maksas konsultācijas)

Ārstu konsultācijas notiks stacionāra "Biķernieki" poliklīnikā 4. stāva 5. kabinetā.

UZMANĪBU!

Dr. Ieva Vaivode pacientus konsultēs stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" poliklīnikā piektdienās no 9:40 līdz 14:00

Paliatīvās aprūpes nodaļa

Stacionārā "Biķernieki" sniedz visaugstākā līmeņa palīdzību pacientiem ar apdegumiem un apsaldējumiem (Apdegumu centrā), kā arī ar gerontoloģiskām problēmām (Gerontoloģijas centrā). Latvijas Bērnu dzirdes centra bērnu audioloģijas nodaļā tiek ārstēti bērni ar dzirdes problēmām. Kopš 2011.gada novembra šeit darbojas Oftalmoloģijas klīnika, bet no 2013.gada 1.februāra izveidota Ķirurģiskās infekcijas klīnika.

Stacionāra "Biķernieki" galvenais ārsts Juris Nikolajenko

Galvenā māsa Daiga Rudzīte

Pieejamība

Stacionārā „Biķernieki” personām ar invaliditāti, tostarp personām ratiņkrēslos, ir pieejami visi ārstu un procedūru kabineti, uzgaidāmās telpas, lifti un labierīcības. Pie galvenā korpusa centrālās ieejas ir iespējams piebraukt un vienlaicīgi novietot, bez maksas, trīs invalīdu automašīnas.Galvenā korpusa ēkā ir izbūvētas divas slīpās uzbrauktuves un viena iebrauktuve transporta liftā. Ir izstrādāts teritorijas ceļu satiksmes organizēšanas projekts, kurā ir paredzēts uzstādīt informatīvās ceļa zīmes, arī trīs invalīdu automašīnu stāvvietu zīmes ar norādēm.
Stacionārā „Biķernieki” invalīdiem ar ratiņkrēsliem, slīpā iebrauktuve nav korpusā Nr.6 (pašlaik netiek izmantota), un korpusā Nr. 2, pirmajā stāvā, kur atrodas stacionāra administrācija, bet vajadzības gadījumā, jebkura darbinieka pienākums ir iziet pie invalīda (informāciju nodrošina uzņemšanas nodaļas dežūrējošais personāls un pie centrālās iebrauktuves apsardzes darbinieki). Personām ar invaliditāti no personāla puses tiek pievērsta īpaša, viņu vajadzībām atbilstoša pieeja.

Kārtība, kādā SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” uzņem un ārstē pacientus programmas „Izgulējumu, tai skaitā komplicētu ar osteomielītu un ilgstoši nedzīstošu, hronisku mīksto audu čūlu (problēmbrūču) mikroķirurģiska ārstēšana” ietvaros

Stacionāra shēma

Stacionārs "Biķernieki"

Lielvārdes 68, Rīga, LV-1006