Medicīnas māsa - Sirds asinsvadu slimību klīnikas Neatliekamās kardioloģijas nodaļā

Prasības:
  • atbilstoša izglītība medicīnas jomā
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu) reģistrā
  • vēlams internās aprūpes māsas sertifikāts
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām)
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā
Pienākumi:
  • organizēt pacienta aprūpes procesa norisi, veicot manipulācijas, sagatavojot pacientu
    izmeklēšanām, dažādām manipulācijām, operācijām, veicot un organizējot pacienta
    transportēšanu
  • veikt precīzu dokumentu noformēšanu atbilstoši normatīvajiem aktiem vai nodaļas prasībām

Tu iegūsi:

  • atalgojumu (bruto): no 5.48 EUR/stundā
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042492               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga