Jūs atrodaties šeit

Māsas palīgs - Operāciju blokā

Prasības:
  • pamatizglītība un/vai kvalifikācija – māsas palīgs (II profesionālās kvalifikācijas līmenis)
  • vēlama darba pieredze līdzīgā amatā
  • akurātība un precizitāte veicot darba pienākumus
  • prasmes strādāt komandā
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai
Pienākumi:
  • veikt pacientu aprūpi atbilstoši viņu fiziskās un psihiskās veselības stāvoklim
  •  veikt pacienta fizioloģisko vajadzību un higiēnisko aprūpi
  • veikt pacienta novērošanu un kopšanu pēcoperācijas periodā
  • veikt pacientu  sagatavošanu  dažādiem  izmeklējumiem,  manipulācijām operācijām
  • veikt pacientu  pavadīšanu/transportēšanu uz diagnostiskām  un ārstnieciskām   procedūrām,   operāciju   bloku

Tu iegūsi:

  • atalgojumu bruto: no 616.00 EUR līdz 670.00 EUR
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • tu būsi nozīmīga daļa no profesionālas komandas
  • piemaksas pie amata algas
  • bezmaksas tālākizglītību
  • dienas darbu

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042152              Adrese: Hipokrāta iela 4, Rīga