Jūs atrodaties šeit

Administrators Tehniskajā daļā

Prasības:
  • vispārējā vidējā vai augstākā izglītība
  • teicamas komunikācijas prasmes
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta
  • prasme organizēt darbu un strādāt patstāvīgi
  • Word, Excel un PowerPoint programmu izmantošanas prasmes
  • darba pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību
Pienākumi:
  • apkopot informāciju par uzdoto darbu un projektu izpildi
  • kontrolēt pakļautībā esošo daļu/nodaļu savlaicīgu darbinieku darba laika uzskaites dokumentu sagatavošanu
  • nodrošināt dokumentu apriti un uzdevumu kontroli
  • veikt dokumentu kvalitatīvu sagatavošanu un noformēšanu saskaņā ar iekšējiem normatīvajiem dokumentiem
  • atskaišu, prezentāciju un cita veida dokumentu sagatavošana

  • profesionālās izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā iestādē Latvijā
  • izaicinājumiem pilnu, interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā un inovatīvā darba vidē
  • savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabākos rezultātus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Darba vietu: Hipokrāta iela 2, Rīga

Darba laiks: 8:00 līdz 16:30

Atalgojumu (bruto):  900.00 Euro/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: 67042320; 6704 2829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga