Jūs atrodaties šeit

Biomedicīnas laborants

Prasības:
  • profesionālā vidējā izglītība, vai pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vai augstākā profesionālā izglītība
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Biomedicīnas laborants) reģistrā
Pienākumi:
  • nodrošināt izmeklējamo paraugu pieņemšanu, apstrādi, neatbilstošo paraugu noraidīšanu, testēšanas veikšanu atbilstoši infekciju slimību Laboratorijas diagnostikas programmām, izmantojot unificētas vai adaptētas metodes
  • nodrošināt testēšanas rezultātu precizitāti atbilstošā testēšanas procesa etapā, informēt atbildīgo laboratorijas ārstu vai laboratorijas speciālistu par saņemto testu kritiskiem lielumiem
  • savlaicīgi un precīzi dokumentēt nozīmētās testēšanas izpildi, nodrošināt Laboratorijas dokumentācijas noformējuma atbilstību lietvedības prasībām

Tu iegūsi:

  • atalgojumu (bruto): no 814.00 Euro/mēnesī
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • gūsi neatsveramu pieredzi

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: 6704 1058 vai 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga