Jūs atrodaties šeit

Jurists

Prasības:
  • sociālo zinātņu grāds tiesību zinātnēs;
  • teicamas angļu valodas zināšanas, vēlams humanitāro zinātņu grāds angļu filoloģijā;
  • darba pieredze darbā ar dokumentiem angļu valodā pēdējo trīs gadu laikā;
  • vēlama darba pieredze juridiskajā specialitātē;
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, grafiskajām prezentācijām u.tml.);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas.
Pienākumi:
  • kapitālsabiedrības pamatdarbības dokumentu (valdes lēmumu, padomes lēmumu, paskaidrojumu rakstu u.tml.), līgumu, vēstuļu un citu ar kapitālsabiedrību saistītu dokumentu sagatavošana un tulkošana;
  • sadarbība ar kapitālsabiedrības padomi un atbalsts tās darba organizēšanā, apkopojot padomei un padomes priekšsēdētājam apstiprināšanai iesniedzamos dokumentus, sagatavojot padomes sēžu darba kārtības projektus, lēmumu projektus un citus dokumentus;
  • aktualizēt un izstrādāt iekšējo normatīvo dokumentu projektus – rīkojumus, kārtības, valdes lēmumus u.tml.;
  • izstrādāt un izvērtēt līgumu, vēstuļu, atzinumu projektus savas kompetences ietvaros.

  • profesionālās izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā iestādē Latvijā;
  • izaicinājumiem pilnu, interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā un inovatīvā darba vidē;
  • savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabākos rezultātus;
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem.

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Darba vietu: Hipokrāta iela 2, Rīga

Darba laiks: 8:00 līdz 16:30

Atalgojumu (bruto):  1491.00 Euro/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: 67254455; 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga