Jūs atrodaties šeit

Algologs - Ambulatorā daļa

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
  • sertifikāts specialitātē
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, veicot darba pienākumus
  • pozitīva attieksme un atvērtība saskarsmē
  • spēja analītiski domāt un pieņemt lēmumus
Pienākumi:
  • veiksi ārsta – algologa pienākumus atbilstoši pieņemtajām vadlīnijām specialitātē un pieejamām diagnostikas, ārstēšanas metodēm slimnīcā
  • sadarbosies ar citu specialitāšu ārstiem
  • veiksi ambulatoro pacientu konsultācijas

Tavi ieguvumi strādājot pie mums:

  •  darba samaksu akordalgu (atbilstoši paveiktā darba apjomam)
  • vidēji 10,00 Euro/stundā
  • nepilnu darba laiku
  • sakārtotu darba vidi
  • tu būsi nozīmīga daļa no profesionālas komandas
  • iegūsi neatsveramu un pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • dinamisku vidi lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un draudzīgus kolēģus, un kopīgus pasākumus

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām:  67041067; 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga