Jūs atrodaties šeit

Kurjers - 2. HIV/AIDS stacionārā nodaļa

Prasības:
  • pamata vai vispārējā vidējā izglītība
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai
Pienākumi:
  • nodrošināt dokumentu apriti no Nodaļas uz citām nodaļām un administrāciju
  • nogādāt Stacionārā pacienta medicīnisko karti uz nodaļām;nogādāt testējamā materiāla paraugus uz Stacionāra Laboratoriju
  • pavadīt pacientus uz izmeklējumiem un ārstu konsultācijām Stacionāra teritorijā nepieciešamības gadījumā uz citām ārstniecības iestādēm

Tu iegūsi:

  • darbu draudzīgā vidē
  • atlaides darbiniekiem slimnīcas pakalpojumiem
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā un iespēju satikt profesionālākos mediķus Latvijā
  • atsaucīgus, draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiks: normālais
Darba uzsākšana: vienojoties

Darba algu bruto: 484 EUR/mēnesī + piemaksa par darbu, kas saistīts ar īpašu risku
Darba vietu: Linezera iela 3, Rīga, LV-1006.

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Gadījumā, ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Pa Tālrunis uzziņām: +371 67014527              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga