Medicīnas māsa - Ķirurģiskās infekcijas klīnikas Apdegumu centrs

Prasības:
  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu) reģistrā
  • vēlams ķirurģijas māsas sertifikāts
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā
Pienākumi:
  • veikt pacientu aprūpi un, ievērojot noteiktās prasības, kvalitatīvu un drošu intravenozo, intramuskulāro, zemādas injekciju, perifēro katetru ievadi un aprūpi
  • veikt pacientu sagatavošanu diagnostisko un ārstniecisko manipulāciju veikšanai, operācijām, speciālistu konsultācijām
  • veikt darbu nodaļā pēc dežūru grafika
  • veikt pacientu dokumentu pareizu noformēšanu
  • visas manipulācijas un metodes veikt atbilstoši apstiprinātiem protokoliem

  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • bezmaksas tālākizglītību
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku
Darba uzsākšana: vienojoties

Atalgojumu (bruto): no 1043 EUR/mēnesī

Darba vieta: stacionārs „Biķernieki”, Lielvārdes  iela 68, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga