Jūs atrodaties šeit

Internists - 6. Atkārtotas plaušu tuberkulozes nodaļa

Prasības:
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
  • sertifikāts specialitātē
  • prasme strādāt komandā un veidot pozitīvu sadarbību ar pārējiem komandas speciālistiem
  • spēja plānot un organizēt savu darbu
  • labas saskarsmes prasmes, koleģialitāte
Pienākumi:
  • veikt diagnostikas un ārstniecības darbu;
  • konsultēt pacientus un informēt viņu piederīgos savas specialitātes ietvaros

  • iegūt neatsveramu un pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • dinamisku vidi lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • iespēju redzēt invazīvās diagnostikas metodes plaušu slimību pacientiem, kuras netiek veiktas nevienā citā slimnīcā valstī
  • apgūt kompleksu pieeju pacientu ar plaušu slimībām aprūpē, sākot ar diagnostiku (visas plaušu funkcionālās diagnostikas metodes), konservatīvu un ķirurģisku ārstēšanu un rehabilitāciju, kā arī ambulatoro un stacionāro pacientu aprūpi
  • atsaucīgus un draudzīgus kolēģus, un kopīgus pasākumus
  • piemaksas pie amata algas
  • atalgojumu no 1170,00 Euro + piemaksa par darbu, kas saistīts ar īpašu risku
  • darba laiku no 8:00 līdz 16:30
  • darba vietu Upeslejās, Stopiņu novadā

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga