Sanitārs/slimnieku kopējs - 10.Drudžu diferenciālās diagnostikas nodaļa

Prasības:
  • pamatizglītība un / vai kvalifikācija – māsas palīgs (II profesionālās kvalifikācijas līmenis
  • vēlama iepriekšēja pieredze sanitāra/slimnieku kopēju amatā
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu) reģistrā
  • datora lietošanas prasmes
  • prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā

Pienākumi:
  • veikt dokumentu pareizu noformēšanu
  • veikt pacientu aprūpi ievērojot noteiktās prasības
  • organizēt pacientu aprūpes un ārstniecības procesu norisi

  • lielisku pieredzi un interesantu darbu lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju būt starp profesionālākajiem mediķiem Latvijā
  • atsaucīgus, draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēja dziedāt korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba algu bruto: no 3.04 Eur/stundā

Darba vieta: Linezera iela 3, Rīgā

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem par atsaucību, un, ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai!

Tālrunis uzziņām: +371 67014572, mob. 29178927               Adrese: Linezera iela 3, Rīga