Sanitārs/slimnieku kopējs - Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļa

Prasības:
  • pamatizglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze sanitāra/slimnieku kopēju amatā;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai.
Pienākumi:
  • veikt pacientu aprūpi atbilstoši viņu fiziskās un psihiskās veselības stāvoklim un vecuma specifikai;
  • nodrošināt pacienta fizioloģiskās vajadzības;
  • veikt pacienta higiēnisko aprūpi;
  • dažādu infekcijas slimību gadījumos veikt pacienta izolāciju, atbilstoši māsas norādījumiem, kā arī priekšmetu un trauku dezinfekciju;
  • aizpildīt profesionālo pienākumu veikšanai nepieciešamo dokumentāciju;
  • atbilstoši  māsas  norādījumiem veikt pacientu  sagatavošanu  dažādiem
    izmeklējumiem, manipulācijām, operācijām;
  • pēc māsas  norādījuma  veikt  pacientu  pavadīšanu/transportēšanu  uz diagnostiskām un ārstnieciskām procedūrām.

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • dinamisku vidi lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un draudzīgus kolēģus, un kopīgus pasākumus
  • iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku
  • atalgojumu  571.00 EUR/mēnesī
  • darba vietu Hipokrāta ielā 2, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV) un motivācijas vēstuli

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga