Radiologa asistensts/radiogrāfers - Diagnostiskās radioloģijas centrs Diagnostiskās radioloģijas nodaļa "Biķernieki"

Prasības:
  • pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diploms (radiologa asistenta kvalifikācija) vai bakalaura grāds radiogrāfijā;
  •  Ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts radiologa asistenta vai radiogrāfera specialitātē;
  • datora lietošanas prasme (MS Office);
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā.
Pienākumi:
  • plānot, organizēt, vadīt un kontrolēt aprūpes personāla un citu aprūpes atbalsta personu darbu nodaļā;
  • ievērot un nodrošināt radiācijas drošību un aizsardzību;
  • patstāvīgi veikt radioloģiskās procedūras vai diagnostiskās radioloģijas izmeklējumus stacionārajiem un ambulatorajiem pacientiem;
  • veikt pacientu aprūpi diagnostiskajā radioloģijā;
  • veikt korektu manipulāciju ievadi radioloģijas informācijas sistēmā.

  • atalgojumu: no 957.00 EUR (bruto) plus piemaksa par darbu īpašos apstākļos;
  • piemaksas pie darba samaksas;
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni;
  • bezmaksas tālākizglītību;
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā;
  • pieredzi un profesionālo izaugsmi;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • darba vietu: Lielvārdes ielā 68, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pa Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga