Ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators - Operāciju bloks

Prasības:
  • vispārējā vidējā izglītība;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai;
  • datora lietošanas prasmes − darbs ar biroja programmām (Microsoft Office),  teksta redaktoru MS Word, elektroniskajām tabulām MS Excel, e-pasta un informācijas vadības programmu MS Outlook;
  • saskarsmes un komunikācijas prasmes.
Pienākumi:
  • organizēt sanitāru darbu pacienta pārvietošanai uz operāciju zāli, sterilo instrumentu plūsmas piegādāšanu operāciju zālēm, izlietoto instrumentu un ierīču transportu uz Medicīnas ierīču apstrādes daļu;
  • sadarbībā ar operāciju brigādi organizēt pacientu nogādāšanu operāciju blokā, ķirurgu izsaukšanu uz operāciju, palīgdienestu pieaicināšanu uz operāciju zāli;
  • sadarbībā ar anestēzijas aprūpes palātas personālu organizēt pacientu pārvešanu uz minēto palātu tuvīnajai pēcoperācijas aprūpei.

Tu iegūs:

  • lielisku pieredzi un interesantu darbu lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem un rehabilitācijas pakalpojumiem
  • draudzīgus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba vietu: Hipokrāta  ielā 2, Rīga

Atalgojums (bruto): 612.00 Euro/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042644             Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga