Jūs atrodaties šeit

Māsas palīgs - Endoskopiju nodaļa

Prasības:
  • kvalifikācija – māsas palīgs (II profesionālās kvalifikācijas līmenis)
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu palīgu) reģistrā.
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai.
  • prasme noteikt prioritātes, spēja ātri reaģēt;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta.
Pienākumi:
  • savākt histoloģiskai izmeklēšanai paredzētus cietos un mīkstos audus un nogādāt tos laboratoriskiem izmeklējumiem Sabiedrības laboratorijā;
  • asistēt māsai, ārstam  dažādu diagnostisku un ārstniecisku manipulāciju veikšanā;
  • veikt pacientu aprūpi atbilstoši viņu fiziskās un psihiskās veselības stāvoklim un vecuma specifikai;
  • atbilstoši māsas norādījumiem veikt pacientu sagatavošanu dažādiem izmeklējumiem, manipulācijām un pacientu pavadīšanu/transportēšanu uz nodaļām.

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā;
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni;
  • piemaksas pie darba samaksas;
  • interesantu darbu draudzīgā vidē;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • bezmaksas tālākizglītību
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Darba laiks: dienas darbs

Darba vieta: Hipokrāta ielā 2, Rīga, LV-1038

Atalgojums (bruto): no 572.00 Euro /mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga