Klientu apkalpošanas centru darba koordinators - Klientu apkalpošanas daļa

Prasības:
  • Veiksmīgu un ne mazāk kā 3 gadu ilgu pieredzi klientu apkalpošanas procesu organizēšanā un vadīšanā (vēlams vidēji lielā vai lielā uzņēmumā)
  • Īstenotus pārmaiņu projektus, paaugstinot procesu efektivitāti un klientu apmierinātību
  • Līdera dotības, izcilas organizatoriskās spējas
  • Teicamas komunikācijas prasmes, spēju produktīvi sadarboties ar dažāda tipa personībām
  • Augstāko akadēmisko vai profesionālo izglītību
Pienākumi:
  • Nodrošināt efektīvu klientu informēšanas, pierakstīšanas un reģistrēšanas procesu klientu apkalpošanas centros
  • Plānot un koordinēt kvalitatīvu klientu apkalpošanu stacionāru nodaļās
  • Pilnveidot un organizēt klientu izrakstīšanas procesu un pēc - apkalpošanas servisu
  • Nodrošināt klientu atbilžu, izrakstu un dokumentu izsniegšanu
  • Plānot darbinieku darbu, cilvēkresursu noslodzi un pienākumu sadali
  • Vadīt darbinieku darba izpildi, veikt kvalitātes un kompetenču vērtēšanu, vadīt attīstības pārrunas
  • Veicināt pakalpojumu pārdošanu
  • Veidot uz klientu orientētu vidi un saskarsmes kultūru

  • Dinamisku, interesantu darbu lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • Iespēju paust iniciatīvu un attīstīt savas idejas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un bonusus
  • Labus darba apstākļus un lielisku komandu
  • Darba laiku no 8:00 līdz 16:30
  • Atalgojumu (bruto) 1400.00 EUR/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga