Jūs atrodaties šeit

Klientu apkalpošanas speciālists

Prasības:
  • vēlama augstākā izglītība (var būt nepabeigta)
  • aicinājums strādāt klientu apkalpošanas jomā
  • uz klientu orientēta personība ar iniciatīvu
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes
  • spēja risināt nestandarta situācijas
  • teicamas valsts valodas, labas krievu valodas zināšanas
  • labas iemaņas darbā ar datoru un informācijas sistēmām
Pienākumi:
  • pieņemt un apkalpot klientus klātienē
  • sniegt klientiem precīzu informāciju par slimnīcas sniegto pakalpojumu
  • pieņemt, pārbaudīt un reģistrēt klienta informāciju un iesniegtos dokumentus
  • reģistrēt klientus pakalpojuma saņemšanai informācijas sistēmā
  • izskaidrot klientiem informāciju par sniegtā pakalpojuma atrašanās vietu

  • dinamisku, interesantu darbu lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu komandu

Darba veidu: darba līgumu uz nenoteiktu laiku

Darba samaksu (bruto): no 495 EUR līdz 645 EUR

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga