Jūs atrodaties šeit

Biomedicīnas laborants - Laboratorijas Imūnķīmijas nodaļa

Prasības:
  • profesionālā vidējā izglītība, vai pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vai augstākā profesionālā izglītība;
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Biomedicīnas laborants) reģistrā;
  • sertifikāts darbam Laboratorijā;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai;
  • svešvalodu zināšanas tiek uzskatītas par priekšrocību;
  • datora lietošanas prasmes;
  • akurātība un precizitāte veicot darba pienākumus.
Pienākumi:
  • veikt izmeklējamo paraugu pieņemšanu, apstrādi
  • analizēt izmeklējamos paraugus un nodrošināt rezultātu ticamību
  • darbs ar analizatoriem un manuāla testēšana
  • piedalīties laboratorijas kvalitātes sistēmas uzturēšanā

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā;
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni;
  • interesantu darbu draudzīgā vidē;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;

Darba vieta: Linezera ielā 3, Rīga, LV – 1006

Atalgojums: no 806.00 Euro (bruto)

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67014546               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga