Jūs atrodaties šeit

Farmaceita asistents/-e

Prasības:
  • atbilstoša izglītība farmācijas jomā un reģistrācija Latvijas Farmaceitu biedrības farmaceitu un farmaceitu asistentu reģistrā;
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • prasmes darbam ar datoru – MS Word, Excel
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā
Pienākumi:
  • zāļu izgatavošana un noformēšana pēc ārstniecības nodaļu prasījumiem, atbilstoši monogrāfijām un priekšrakstiem, aizpildot zāļu formas
  • zāļu un medicīnas preču pieņemšanu un izvietošana to uzglabāšanas zonās, ievērojot preču uzglabāšanas noteikumus
  • zāļu un medicīnas preču komplektēšana atbilstoši ārstniecības nodaļu pieprasījumiem
  • gatavo zāļu formu un medicīniskā materiāla ienākošo un izejošo dokumentu reģistrācija aptiekas krājumu uzskaites programmā

Piedāvājam:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • interesantu darbu draudzīgā vidē un iespēja būt starp profesionālākajiem mediķiem Latvijā
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • atsaucīgus, draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • darba laiks no 8:00 līdz 16:30 d
  • darba vieta Lielvārdes iela 68, Rīga
  • atalgojums 1100.00 Euro (bruto)

PIESAKIES!

Gaidām pieteikumu Curiculim Vitae (CV) uz e-pastu: personals@aslimnica.lv

Tālr. uzziņām: 67038218, 67042829