Jūs atrodaties šeit

Ergoterapeits - Rehabilitācijas klīnika

Prasības:
  • darbs ar stacionarajiem un ambulatorajiem pacientiem
  • veikt diagnostikas un ārstniecības darbu atbilstoši savai specialitātei
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, par veiktajām manipulācijām un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, noformēt dokumentāciju
Pienākumi:
  • augstākā medicīniskā izglītība
  • sertifikāts atbilstoši specialitātei
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, prezentāciju grafikas programmu u.tml., darbs ar internetu, darbs ar ārstu biroju)

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • interesantu darbu draudzīgā vidē
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus

Darba vietu:  Hipokrāta iela 2, Rīga

Darba laiku: dienas darbs

Atalgojumu (bruto):  no 880.00 Euro/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

uz e-pasta adresi: ilze.teresko@aslimnica.lv vai personals@aslimnica.lv

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: + 371 29147338;+371 67042829             Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga