Jūs atrodaties šeit

Fizioterapeits - Rehabilitācijas klīnikā

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība
  • sertifikāts atbilstoši specialitātei
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, prezentāciju grafikas programmu u.tml., darbs ar internetu, darbs ar ārstu biroju)
Pienākumi:
  • darbs ar stacionārajiem un ambulatorajiem pacientiem
  • veikt pacienta funkcionālā stāvokļa novērtēšanu
  • vadīt individuālās un grupu ārstnieciskās vingrošanas nodarbības
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā
  • dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu

  • profesionālas izaugsmes iespējas, iegūstot jaunu pieredzi nozares vadošajā uzņēmumā Latvijā
  • izaicinājumiem pilnu, interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu inovatīvā darba vidē
  • tālākizglītības unkvalifikācijas paaugstināsānas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • atlaides ārstniecōibas pakalpojumiem
  • ikdienu atsaucīgā un draudzīgā komandā, ar līdzīgi domājošiem, brīnišķīgiem un profesionāliem kolēģiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiku: dienas darbs

Darba vietu:  Hipokrāta iela 2, Rīga

Atalgojumu (bruto):  no 880.00 Euro līdz 1165.00 EUR/mēnesī

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

uz e-pasta adresi: ilze.teresko@aslimnica.lv vai personals@aslimnica.lv

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 29147338;  +371 670428299             Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga