Elektronikas inženieris - Klīniskās medicīnas fizikas un dozimetrijas daļa

Prasības:
  • Augstākā tehniskā izglītība, inženiera grāds elektronikas specialitātē;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai;
  • Sertifikāts par akreditētas radiācijas drošības kursu programmas apguvi;
  • Datora lietošanas prasmes (darbs ar speciālajām dozimetrijas datorpro-grammām, darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām u.tml., darbs ar internetu);
  • Patstāvīga pieredze (vismaz 2 gadus) darbā ar komplicētām elektroniskām un mehāniskām ierīcēm;
  • Zināšanas elektronikā, elektrotehnikā, mehānikā, vakuumtehnikā;
  • Staru terapijas aparātu – lineāro paātrinātāju uzbūves principu pārzināšana;
  • Prasme strādāt patstāvīgi un komandā.
Pienākumi:
  • Uzraudzīt staru terapijas aparātu darbību, kontrolēt tehnisko parametru atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām prasībām;
  • Veikt staru terapijas aparātu ikdienas tehnisko uzraudzību, diagnosticēt aparātu darbības kļūmes, novērst tās;
  • Veikt atsevišķus daļas vadītāja uzdotos darba pienākumus sava amata kompetences ietvaros;
  • Piedalīties staru terapijas aparātu dozimetrisko parametru mērījumos.

Piedāvājam:

  • patīkamas atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku;
Darba laiks: nepilna slodze;
Darba uzsākšana: vienojoties;
Darba vieta: Hipokrāta ielā 4, Rīga, LV-1079.
Darba alga: EUR 952,00

Curriculum Vitae (CV) ar norādi ,,Elektronikas inženieris”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@aslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv mājas lapas sadaļa vakances. Tālr. uzziņām: 29137429.