Ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators - Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 6B hematoloģijas nodaļa

Prasības:
  • aicinājums strādāt klientu apkalpošanas jomā;
  • uz klientu orientēta personība ar iniciatīvu;
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • spēja risināt nestandarta situācijas;
  • teicamas valsts valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un informācijas sistēmām.

Pienākumi:
  • pieņemt un apkalpot klientus klātienē;
  • pieņemt, pārbaudīt un reģistrēt klienta informāciju un iesniegtos dokumentus;
  • reģistrēt klientus pakalpojuma saņemšanai informācijas sistēmā;
  • veikt skaidras naudas saņemšanu un reģistrēšanu kases aparātā;
  • izskaidrot klientiem informāciju par sniegtā pakalpojuma atrašanās vietu.

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesion

Darba veidu: darba līgums uz noteiktu laiku
Darba laiku: normālais darba laiks

Darba alga (bruto): 612,00 EUR/Mēnesī
Darba vieta: Hipokrāta ielā 4, Rīgā, LV-1079

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga