Sanitārs/slimnieku kopējs- Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnika 7.Vispārējās neiroloģijas nodaļa

Prasības:
  • pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai;
  • vēlama iepriekšēja pieredze sanitāra/slimnieku kopēja amatā.
Pienākumi:
  • veikt pacientu aprūpi atbilstoši viņu fiziskās un psihiskās veselības stāvoklim;
  • veikt pacienta higiēnisko aprūpi;
  • medicīnas māsas uzraudzībā veikt pacienta novērošanu un kopšanu pēcoperācijas periodā;
  • veikt pacientu  sagatavošanu  dažādiem  izmeklējumiem,  manipulācijām operācijām;
  • veikt pacientu pavadīšanu/transportēšanu uz diagnostiskām un ārstnieciskām   procedūrām,   operāciju   bloku.

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku
Darba laiku: normālais
Darba algu (bruto): 3,43 EUR/Stundā
Darba vietu: Hipokrāta ielā 2, Rīgā, LV-1038

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga