Ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistrators - 7.Vispārējās neiroloģijas nodaļa

Prasības:
  • vispārējā vidējā izglītība
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošana;
  • datora lietošanas prasmes − darbs ar biroja programmām (Microsoft Office),  teksta redaktoru MS Word, elektroniskajām tabulām MS Excel, e-pasta un informācijas vadības programmu MS Outlook
  • saskarsmes un komunikācijas prasmes
Pienākumi:
  • veikt precīzu, savlaicīgu pacientu pierakstu
  • koordinēt pacientu pierakstu uz konsultāciju un regulēt pacientu plūsmu Nodaļā
  • informēt pacientus par ārstu un māsu pieņemšanas laiku, procedūru un izmeklējumu veikšanas kārtību
  • uzturēt kārtībā ambulatoro pacientu karšu kartotēku, organizēt pacient ambulatoro karšu pareizu izrakstīšanu, izmeklējumu atbilžu ielīmēšanu, uzglabāšanu  un izsniegšanu māsām vai ārstiem

  • lieliska pieredze un interesants darbs lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • labi darba apstākļi un draudzīgi kolēģi
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba alga bruto: 612,00 EUR/mēnesī

Darba vieta: Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829          Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga