Jūs atrodaties šeit

Laboratorijas ārsts- Patoloģijas centrs Citoloģijas nodaļa

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība;
  • sertificēts laboratorijas ārsts;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, prezentāciju grafikas programmu u.tml., darbs ar internetu, darbs ar ārstu biroju).
Pienākumi:
  • klīnisko un profilaktisko citoloģisko materiālu   (preparātu) citoloģisko -mikroskopisko izmeklēšanu, aprakstīšanu, slēdziena izdarīšanu;
  • operāciju materiāla citoloģisko izmeklēšanu operāciju laikā;
  • preparātu  ar patoloģisko atradi otreizējo testēšanu.

Mēs piedāvājam:

  • lieliska pieredze un interesants darbs lielākajā ārstniecības iestādē valstī;
  • citoloģisko diagnostiku piedāvājam apgūt pie Mums;
  • labi darba apstākļi un draudzīgi kolēģi;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem.

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba alga bruto:  no 1139,00 EUR/Mēnesī

Darba vieta: Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038

CV un motivācijas vēstuli gaidīsim uz e-pastu ar norādi ”Laboratorijas ārsts-Citoloģijas nodaļā”, vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv elektroniskajā mājaslapas sadaļā vakances. Tālrunis uzziņām: 67042326

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām.