Jūs atrodaties šeit

Laboratorijas ārsts- Patoloģijas centrs Citoloģijas nodaļa

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība
  • sertificēts laboratorijas ārsts
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, prezentāciju grafikas programmu u.tml., darbs ar internetu, darbs ar ārstu biroju)
Pienākumi:
  • klīnisko un profilaktisko citoloģisko materiālu   (preparātu) citoloģisko -mikroskopisko izmeklēšanu, aprakstīšanu, slēdziena izdarīšanu
  • operāciju materiāla citoloģisko izmeklēšanu operāciju laikā
  • preparātu  ar patoloģisko atradi otreizējo testēšanu

  • lieliska pieredze un interesants darbs lielākajā ārstniecības iestādē valstī
  • citoloģisko diagnostiku piedāvājam apgūt pie Mums
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • labi darba apstākļi un draudzīgi kolēģi
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba algu (bruto):  no 1285,00 EUR/mēnesī

Darba vietu: Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042326; +371 67042688               Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga