Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts- Rehabilitācijas klīnika

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)  ar specializāciju fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta specialitātē;
  • reģistrācija Ārstniecības personu reģistrā;
  • sertifikāts fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta specialitātē;
  • teicamas latviešu valodas, labas krievu un angļu valodas zināšanas profesionālā saziņas līmenī;
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar biroja programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, prezentāciju grafikas programmām);
  • labas saskarsmes spējas, prasme elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, prasme strādāt komandā;
  • augsta atbildības sajūta, lojalitāte;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu.
Pienākumi:
  • veikt fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta pienākumus savas specialitātes ietvaros;
  • veikt pacientu novērtēšanu, ārstēšanu un izglītošanu savas kompetences ietvaros;
  • vadīt multiprofesionālas komandas sapulces;
  •  veikt individuālā rehabilitācijas plāna sastādīšanā;
  • piedalīties konsīlijos.

Tu iegūsi:

  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni;
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī.

Vakancei var pieteikties arī nesertificēts ārsts

Darba laiku: normālais darba laiks

Darba uzsākšana: vienojoties.

Darba algu bruto: no  EUR  1139

Darba vietu: Hipokrāta ielā 2, Rīga, LV-1038

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga