Jūs atrodaties šeit

Internists - 4.Aknu slimību nodaļa

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)
  • reģistrācija Ārstniecības personas reģistrā (ārsts)
  • Sertifikāts, kas apliecina ārsta profesionālo sagatavotību un norāda, ka ārsts ir kompetents patstāvīgi nodarboties ar ārstniecību (speciālista praksi) specialitātē
  • atbilstība likuma ”Par valsts valodu” prasībām
  • datora lietošanas prasmes
  • akurātība un precizitāte veicot darba pienākumus
Pienākumi:
  • veikt diagnostikas un ārstniecības darbu
  • konsultēt pacientus
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā
  • nodrošināt dokumentācijas noformēšanu poliklīnikā un stacionārā atbilstoši prasībām

Tu iegūsi:

  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • interesantu darbu draudzīgā vidē
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba laiku: dienas

Darba samaksu (bruto): no1170.00EUR/mēnesī

Darba vietu: Linezera ielā 3, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga