Jūs atrodaties šeit

Infektologs - 4.Aknu slimību nodaļā

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā un šī reģistra izsniegta apliecība par attiecīgās ārstniecības personas tiesībām praktizēt par ārstu Latvijas Republikā
  • sertifikāts, kas apliecina ārsta profesionālo sagatavotību specialitātē
  • valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas likumdošanai
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar specializētām programmām – Ārstu birojs, E-veselība, u.c.)
  • augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā
  • labas komunikācijas un sadarbības spējas
Pienākumi:
  • veikt diagnostikas un ārstniecības darbu atbilstoši poliklīnikas profilam un savai specialitātei
  • informēt pacientu piederīgos par viņu (pacientu) veselības stāvokli viņu (pacientu) izvēlētājā apjomā
  • piedalīties konsīlijos par pacientu ārstēšanas stratēģiju un taktiku
  • savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu poliklīnikā atbilstoši normatīvo aktu prasībām

  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba samaksu (bruto): no 1170 EUR/mēnesī

Darba vietu: Linezera ielā 3, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga