Jūs atrodaties šeit

Medicīnas māsa darbam ambulatorās daļas procedūru kabinetā

Prasības:
  • profesionālā vidējā izglītība, vai pirmā līmeņa profesionālā augstākā, vai piektā kvalifikācijas līmeņa izglītība
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu) reģistrā
  • vēlams sertifikāts specialitātē
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai, un vēlamas svešvalodu (krievu valoda u.c.) zināšanas
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar „Ārsta biroju”, programmām - teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, darbs ar internetu)
Pienākumi:
  • organizēt pacienta aprūpes procesa norisi, veicot manipulācijas, sagatavojot pacientu izmeklēšanām, dažādām manipulācijām, operācijām un organizējot pacienta transportēšanu
  • veikt kvalitatīvi visas manipulācijas un metodes atbilstoši apstiprinātiem protokoliem
  • pirms ambulatorās pieņemšanas sagatavot ārsta darba vietu
  • palīdzēt ārstam veikt pārsiešanas, diagnostiskās manipulācijas, biopsijas, materiāla paņemšanu citoloģiskai izmeklēšanai)
  • ievērot higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plānu, darba specifiku
  • uzturēt tīrību un kārtību telpās saskaņā ar higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plānu

  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • bezmaksas tālākizglītības kursus
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • interesantu darbu draudzīgā vidē
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Atalgojums (bruto): no 733 EUR/mēnesī

Darba laiks: normālais

Darba vieta: Hipokrāta ielā 2, Rīga

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829             Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga