Jūs atrodaties šeit

Anesteziologs, reanimatologs

Prasības:
  • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)
  • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā un šī reģistra izsniegta apliecība par attiecīgās ārstniecības personas tiesībām praktizēt par ārstu Latvijas Republikā
  • sertifikāts, kas apliecina ārsta profesionālo sagatavotību specialitātē
  • datora lietošanas prasmes (darbs ar specializētām programmām – teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām, vizuālo prezentāciju veidošanas programmu interneta pārlūka un elektroniskā pasta programmu lietošana), elektronisko saziņas līdzekļu izmantošana
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, veicot darba pienākumus
  • pozitīva attieksme un atvērtība saskarsmē
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā
Pienākumi:
  • veikt kvalitatīvu anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas pacientu diennakts uzraudzību, veikt pirms un pēcanestēzijas aprūpi
  • nepieciešamās palīdzības sniegšanu un adekvātas ārstēšanas nozīmēšanu terapijas nodaļas pacientiem
  • konsultēt pacientus un informēt viņu piederīgos savas specialitātes ietvaros;konsultēt citu specialitāšu ārstus, pacientus un informēt viņu piederīgos savas specialitātes ietvaros;savlaicīgi un precīzi atspoguļot par pacientu iegūto informāciju, veiktās manipulācijas un nozīmēto terapiju medicīniskajā dokumentācijā, nodrošināt dokumentācijas noformēšanu nodaļā atbilstoši normatīvo aktu prasībām

  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā
  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pieredzi un profesionālo izaugsmi
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku
Darba režīmu: summētais darba laiks

Darba vietu: Upeslejas, Stopiņu novads, LV-2118

Atalgojumu (bruto): no 7.2 EUR/stundā

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību! Ja nesazināsimies trīs nedēļu laikā kopš pieteikuma nosūtīšanas, lūdzam uzskatīt, ka netikāt izvirzīts/-a nākamajai atlases kārtai

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga