Jūs atrodaties šeit

Medicīnas māsa - 1 C Ķīmijterapijas dienas stacionārā

Prasības:
  • vidējā speciālā, pirmā līmeņa profesionālā augstākā vai augstākā medicīniskā izglītība
  • reģistrācija Ārstniecības personu (Māsu) reģistrā
  • vēlams sertifikāts specialitātē
  • precizitāte darba pienākumu veikšanā
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai
  • prasme strādāt patstāvīgi un komandā
Pienākumi:
  • veikt pacientu aprūpi ievērojot noteiktās prasības
  • organizēt pacientu aprūpes procesa norisi, veikt manipulācijas
  • veikt pacientu dokumentu pareizu noformēšanu

  • tālākizglītības un kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumus, attaisnojot prombūtni
  • pilnvērtīgu pieredzi un izaugsmi profesionālajā jomā
  • piemaksas pie darba samaksas
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā
  • kopīgus pasākumus un iespēju dziedāt slimnīcas korī
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem

Darba veidu: darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba alga (bruto): no 1013 EUR/mēnesī

Darba vietu: Hipokrāta iela 4, Rīga, LV-1079

Gaidīsim Jūsu Curriculum Vitae (CV)

Pateicamies visiem pretendentiem par atsaucību, sazināsimies ar Jums, ja izlemsim tikties klātienē.

Tālrunis uzziņām: +371 67042829              Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga