Jūs atrodaties šeit

Sanitārs/slimnieku kopējs - Anestezioloģijas klīnika

Prasības:

  • pamatizglītība;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai.
Pienākumi:

  • veikt pacienta aprūpi un novērošanu savas kompetences ietvaros pēc anestēzijas aprūpes palātā;
  • piedalīties pacientu pārvešanā no pacientu atmošanās palātas uz operāciju zāli un atpakaļ uz pacientu atmošanās palātu pēcoperācijas etapā;
  • veikt vienreizlietojamo preču un šķīdumu atvešanu un izkraušanu no stacionāra aptiekas uz Anestezioloģijas klīnikas noliktavu;
  • nodrošināt un uzturēt tīrību un kārtību visās Klīnikas, telpās saskaņā ar Sabiedrības higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plānu.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • darbu atjaunotā operāciju blokā.

Curriculum Vitae (CV) ar norādi ,,Sanitārs/slimnieku kopējs-Anestezioloģijas klinikā”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@aslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv mājas lapas sadaļa vakances. Adrese: Hipokrāta ielā 2, Rīgā LV-1038, tālr. uzziņām: 67042655. Mēs sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz interviju!