Datortehnikas inženieris - Informācijas tehnoloģiju un infrastruktūras daļa

Prasības:

  • vidējā speciālā izglītība informācijas tehnoloģiju zinībās;
  • ne mazāk kā 1 gada pieredze līdzīgā amatā;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai;
  • spēja strādāt komandā.
Pienākumi:

  • sagatavot, uzstādīt, pārvietot un uzturēt slimnīcas datortehniku;
  • veikt datortehnikas apkopi un modernizāciju, novērst kļūdas tās darbībā un veikt remontdarbus;
  • instalēt un konfigurēt programmatūru, noteikt kļūdas tās darbībā un novērst tās;
  • uzturēt perifērijas iekārtas (printeri, skeneri, ploteri u.c.) un veikt to izejmateriālu nomaiņu;
  • konsultēt lietotāju, gan attālināti pa telefonu vai e-pastu, gan klātienē darbā ar datortehniku, programmatūru, biroja tehniku.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;

Darba veids: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
Darba režīms: normālais darba laiks.

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Datortehnikas inženieris”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@aslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv mājas lapas sadaļā vakances. Adrese: Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038.  Tālr. uzziņām: 6704 3170.