Jūs atrodaties šeit

Vakances

SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” ir lielākā daudzprofilu ārstniecības iestāde Latvijā, kas nodrošina daudzpusīgu diagnostiku un ārstēšanu pacientiem, kā arī veic zinātniski pētniecisko darbu un attīstīta inovācijas, nodrošina jauno speciālistu apmācību un īsteno pasākumus sabiedrības izglītošanai un veselības veicināšanai.
Slimnīcas sastāvā ietilpst seši stacionāri „Gaiļezers”, „Latvijas Onkoloģijas centrs”, „Biķernieki”, „Linezers”, „Latvijas Infektoloģijas centrs” un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”, kā arī Patoloģijas centrs.
Par savu šo slimnīcu sauc 4556 darbinieki, tai skaitā 1020 ārsti un vairāk nekā 1600 ārstniecības un pacientu aprūpes speciālistu.
Aicinām pievienoties mūsu profesionāļu komandai, izvēloties sev, atbilstošu vakanci kādā no slimnīcas stacionāriem un Jūs iegūsiet darbu vienā no Latvijas lielākajiem un stabilākajiem uzņēmumiem.


Lai apskatītu vakances, izvēlieties kādu no stacionāriem:

Darbinieku motivējošie faktori - infografika


Buklets par darba iespējām Austrumu slimnīcā


Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca piedalījās Rīgas Stradiņa universitātes organizētajā Karjeras iespēju nedēļā. Ar savu personīgo pieredzi, iegūto izglītību un karjeru, strādājot lielākajā ārstniecības iestādē Latvijā dalījās Nieru slimību un nieru aizstājterapijas klīnikas internists Georgijs Moisejevs un Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas medicīnas māsa Inese Larionova.

Prezentācija skatāma ŠEIT


Skatīt visas bildes
Informācija atjaunota: 2016.10.28 - 15:30