Stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" poliklīnika

Latvijas Onkoloģijas centrs ir vadošā onkoloģisko slimnieku aprūpes iestāde Latvijā ar 70 gadu pieredzi onkoloģisko saslimšanu pētniecībā un ārstēšanā. Stacionāra poliklīnikā konsultācijas sniedz 12 augsti kvalificēti onkologi

Aleksandrs Derjabo

Medicīnas zinātņu doktors (promocijas darbs  par sejas ādas bazālo šūnu vēža ārstēšanu). Darba stāžs specialitātē 30 gadi. Diagnostikā pielieto modernas tehnoloģijas (datora dermatoskopija).

Specializējies dermatoonkoloģijā - ādas jaunveidojumu, ādas vēža, dzimumzīmju, melanomas diagnostikā, kā arī ādas jaunveidojumu ārstēšanā, lāzera ķirurģijā, krūts slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Apmācīttiesīgs ārsts, Latvijas Ķirurgu asociācijas un  Latvijas Onkologu asociācijas biedrs. Starptautiskās  dermatoonkoloģijas asociācijas biedrs.  Starptautiskās  dermatoskopijas asociācijas biedrs. Latvijas Universitātes Atomfizikas un spektroskopijas institūta pētnieks. Starptautisku publikāciju  autors dermatoonkoloģijā, medicīnas fizikā un lāzera ķirurģijā.

Mārīte Putniņa Darba stāžs specialitātē 28 gadi, konsultē pacientus ar dažādu onkoloģisku patoloģiju, padziļināta interese par krūts slimību diagnostiku un ārstēšanu, ādas audzēju diagnostiku, ārstēšanu un pacientu novērošanu. Pacientiem veic krūts dziedzeru slimību diagnostiskās metodes, dermatoskopijas, ambulatoras operācijas. Apmāca rezidentus, līdzautore publikācijai „Ādas melanomas medikamentozās terapijas iespējas Latvijā”.
Benita Projuma Darba stāžs specialitātē 28 gadi, konsultē pacientus ar visu lokalizāciju onkoloģiskām saslimšanām, īpaši ādas un krūts dziedzera slimībām. Ambulatori veic punkcijas, biopsijas, „cor” biopsijas, operācijas. Māca studentus un rezidentus. Ir publikācijas par ādas audzējiem, uzstājusies televīzijā un radio par aktuālām onkoloģijas tēmām.
Elita Šapovalova Darba stāžs specialitātē 45 gadi, konsultē pacientus ar dažādu onkoloģisku patoloģiju, padziļināta interese par melanomu, krūts dziedzeru vēzi, meiteņu krūts patoloģiju. Publikācijas par krūts dziedzeru problēmām, melanomu. Pacientiem veic punkcijas, „cor” biopsijas, totālas biopsijas, dermatoskopijas, ambulatoras operācijas
Igors Semjonovs Darba stāžs specialitātē 40 gadi, konsultē pacientus ar dažādu onkoloģisku patoloģiju, padziļināta interese par ādas, krūts, vēdera dobuma orgānu saslimšanām. Ambulatori veic ādas veidojumu biopsijas, ķermeņa audzēju izgriešanas operācijas.
Tatjana Smirnova Darba stāžs specialitātē 12 gadi, konsultē pacientus ar dažādu onkoloģisku patoloģiju. Pacientiem ambulatori veic dermatoskopijas, biopsijas, ņem materiālu citoloģiskiem izmeklējumiem, veic ambulatoras operācijas. Publikācija „Melanomas ārstēšanas rezultāti Latvijā”.
Boriss Oniščuks Onkologs-dermatologs ar 4 gadu darba stāžu. Specializējies onkodermatoloģijā – ādas jaunveidojumu, ādas vēža, dzimumzīmju, melanomas diagnostikā un ārstēšanā. Pacientiem veic dermatoskopijas, lāzerspeciālists (šobrīd Latvijas Onkoloģijas centrā lāzerterapija nav pieejama).
Jānis Kāpostiņš Onkologa darba stāžs 24 gadi. Specializējies mammoloģijā (krūts slimībās), dermatoloģijā un kuņģa-zarnu trakta slimībās. Pacientiem veic dermatoskopijas, biopsijas, citoloģiskā materiāla paņemšanu, ambulatoras operācijas. Pasniedzējs Latvijas Universitātē, lasa lekcijas ģimenes ārstiem un rezidentiem. Latvijas Universitātes zinātniskais līdzstrādnieks. Starptautisku publikāciju autors par ādas saslimšanām, vīriešu un sieviešu krūts problēmām.
Gaļina Žižimontova Onkoginekologs ar 11 gadu darba stāžu. Veic rezidentu apmācību praktiskajā darbā.
Maisara Taičijeva Onkologs-ginekologs un onkologs-radiologs. Darba stāžs 49 gadi. Ambulatori pacientēm veic biopsijas, Duglasa dobuma punkcijas, aspirāta ņemšanu no dzemdes dobuma un cervikālā kanāla.
Guna Proboka Onkologs - imunologs ar 21 gada darba stāžu. Veic pacientu imūnsistēmas novērtēšanu. Specializējusies melanomas ārstēšanā. Novērojumi par preparāta Rigvir pielietošanu melanomas ārstēšanā. Līdzautore publikācijai „Ādas melanomas medikamentozās terapijas iespējas Latvijā”
Aksana Evart

Onkologs-ginekologs

Izmaksas

Kods

Ārsta speciālista konsultācija

Cena, EUR

00002 Valsts līdzfinansēta konsultācija

Maksas pakalpojumu cenrādis

Pakalpojumu apmaksai varat izmantot apdrošināšanas polisi

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca sadarbojas ar šādām apdrošināšanas sabiedrībām:

• Balta AAS
  • Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS
  • BTA Baltic Insurance Company AAS
  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
  • ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
  • ADB Gjensidige Latvijas filiāle
  • IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Seesam Insurance AS Latvijas filiāle

Pacientu iemaksu apmaksā visas minētās apdrošināšanas sabiedrības. Ambulatoros maksas pakalpojumus apdrošināšanas sabiedrības apmaksā pamatojoties uz maksas pakalpojumu cenrādi un savstarpēji noslēgto līgumu nosacījumiem. Papildu informāciju par ārstniecības pakalpojumu apmaksu jūs varat saņemt savā apdrošināšanas iestādē.

Lai pieteiktos konsultācijai pie speciālista:

• zvaniet pa tālruni (+371) 67000610

vai