Jūs atrodaties šeit

Slimnīcas padome

Padomes priekšsēdētāja Tīna Kukka 

Aplūkot CV

"Esmu īpaši gandarīta un pagodināta, ka varu līdzdarboties mūsu valsts lielākās slimnīcas stratēģijas īstenošanā un mērķu sasniegšanā. Man ir pieredze uzņēmumu vadības, finanšu un pārvaldības jautājumos gan Latvijas, gan starptautiska mēroga uzņēmumos. Es ticu, ka mana pieredze privātajā finanšu nozarē dos man iespēju būt noderīgai būtisku pārmaiņu īstenošanā tik ļoti nozīmīgā nozarē kā veselība."

Padomes loceklis Valts Ābols

Aplūkot CV

"Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca ir lielākā valsts slimnīca un tai jākļūst par vadošo ārstniecības pakalpojumu sniedzēju pieaugušajiem gan profesionāļu, gan pacientu vērtējumā. Mūsdienīgai un veiksmīgai slimnīcai vienlaikus jānodrošina vairākas lietas: gan labākie ārstniecības iznākumi pacientam, gan visu iesaistīto (pacientu un pakalpojumu sniedzēju) pozitīva pieredze ārstniecības procesa laikā, gan lietderīgākais līdzekļu izlietojums realizējot ārstniecības procesu. To dēvē arī par četrkāršo mērķi un ar savu darbu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomē vēlos sekmēt šī mērķa sasniegšanu."

Padomes loceklis Erki Molder (Erki Mölder)

Aplūkot CV

"Uzsāktās reformas Latvijas veselības aprūpes sistēmā ir sarežģītas, un rezultātus varēs redzēt tikai ilgtermiņā. Es ticu, ka mana iepriekšējā pieredze dažādās jomās sniegs būtisku pienesumu – sniedzot neatkarīgu ārējo viedokli, palīdzot pieņemt lēmumus, kas saistīti ar pārmaiņu vadību."


Informācija atjaunota: 2020.05.13 - 9:44