Jūs atrodaties šeit

Privātuma atruna

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem normatīvajiem aktiem.

Informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu, izmantojot mājaslapas elektroniskās saziņas formu vai pacientu aptaujas formu), un cita informācija, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām un tiks izmantota tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Mājaslapa satur saites uz citu iestāžu vai organizāciju interneta resursiem, par kuru saturu vai privātuma praksi slimnīca nav atbildīga. Slimnīcai pieder autortiesības uz visu mājas lapā publicēto informāciju, izņemot tādu, kurā ir atsauce uz citu autoru. Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu ir obligāta.

Slimnīca neveic nekādas darbības mājaslapas lietotāju individuālai identifikācijai.


Sīkdatņu lietošana

Informācija par fizisko personas datu apstrādi, izmantojot videonovērošanas sistēmu


Informācija atjaunota: 2018.05.25 - 13:25