Jūs atrodaties šeit

Poliklīnika Gaiļezers

Lai pieteiktos vizītei pie speciālista vai izmeklējumiem, lūdzam izmantot vienoto pieraksta tālruni, vai e-pieraksta formu!

 (+371) 67000610

              Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 17:00


   Pieteikt vizīti jebkurā nedēļas dienā un laikā var elektroniski, aizpildot e-pieteikuma formu:

Piesakoties uz konsultāciju vai izmeklējumu elektroniski:

Pēc pieteikuma nosūtīšanas darba dienās no 8:00 līdz 17:00 gaidiet zvanu vai e-pastu no slimnīcas darbiniekiem, un Jums tiks piedāvāts konkrēts apmeklējuma laiks. Katru dienu mēs saņemam vairākus simtus elektroniskos pieteikumus un tālruņa zvanus, tāpēc neuztraucieties, ja neatbildam uzreiz, visi pieteikumi tiek reģistrēti un apstrādāti ienākšanas rindas kārtībā.

  Ja pieteiktā vizīte jāatliek, vai kādu iemeslu dēļ vairs nav nepieciešama, lūdzam nosūtīt ziņojumu!

Šī informācija, ārstam organizējot savu darba dienu, ir ļoti svarīga, jo šajā laikā būs iespēja pieņemt citu pacientu. Atteikuma forma ir ērti aizpildāma pāris minūšu laikā. Paldies!


Maksas pakalpojumu cenrādis


Par poliklīniku Gaiļezers

Sākot ar 2018 gadu, darbu uzsākusi stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā daudzprofilu poliklīnika, kurā konsultācijas sniegs ap 150 speciālistu. Poliklīnika izveidota telpās, kur agrāk atradās stacionāra "Gaiļezers" administratīvais korpuss, un tajā var nokļūt pa stacionāra galveno ieeju. Pašlaik šī slimnīcas daļa ir pilnībā rekonstruēta un pārtapusi par gaišu, modernu un pacientiem draudzīgu daudzprofilu ambulatoro pakalpojumu centru.

Apmeklētāju ērtībai līdzās speciālistu kabinetiem poliklīnikā ierīkots arī laboratorijas paraugu pieņemšanas punkts un procedūru telpa. Pacientiem būs pieejams arī atmiņas kabinets, hroniski obstruktīvu plaušu slimību (HOPS un astmas) kabinets, multiplās jeb izkaisītās sklerozes kabinets un diabētiskās pēdas aprūpes kabinets. Ar lielu prieku un lepnumu varam teikt, ka esam vadošā ārstniecības iestāde valstī, pagājušajā gadā veselības aprūpes pakalpojumi sniegti ap 300 000 ambulatori ārstētiem pacientiem.

Mūsu lielākā vērtība ir universitātes slimnīcas līmeņa darbinieki ar milzīgu profesionālo pieredzi un zināšanām apveltīti speciālisti, kuri seko līdzi novitātēm medicīnā un tandēmā ar jaunāko tehnoloģiju sniegtajām iespējām nodrošina visprecīzākās diagnozes un optimālākās ārstēšanas metodes, vienmēr par vissvarīgāko izvirzot pacienta veselību.

Gaidīsim Jūs mūsu poliklīnikā!


  

Moderna rindu sistēma. Iespēja attālināti saņemt kārtas numuru savā viedierīcē.

Rūpēs par Jūsu ērtībām poliklīnikas reģistratūrā ierīkota moderna rindu vadības sistēma, šeit vairākās vietās un plašā uzgaidāmajā telpā atrodas lieli informatīvie ekrāni, kuros var sekot līdzi rindu virzībai un redzēt, kad tuvojas Jūsu kārtas numurs. Lai reģistrētos rindā Jums nav obligāti jāatrodas reģistratūrā, jo ar viedtālruņa aplikācijas palīdzību Jūs to varat izdarīt attālināti, vēl tikai nākot uz poliklīniku, tādējādi samazinot gaidīšanas laiku. Jāmin, ka mobilajā tālrunī lejuplādējamā aplikācija ļauj sekot rindas virzībai no jebkuras vietas. Aplikācija piedāvā iespēju atcelt Jūsu rindas numuru un pēc tam piereģistrēt jaunu gadījumā, ja kavējat vai ir kādi citi iemesli. Pēc aplikācijas ielādes sadaļā Organizācijas izvēlieties Rīgas Austrumu klīniskā universitāres salimnīca un tālāk Poliklīnika Gaiļezers.

Lejuplādēt aplikāciju var atkarībā no tālruņa modeļa vietnēs Google play (Android) un App Store (iOS), aplikācijas nosaukums InOut Queues, vai atveriet šo sadaļu mobilajā tālrunī un izvēlieties atbilstošu zemāk esošo ikonu, tālāk veiciet aplikācijas ielādi.

           


Informējam, ka piesakoties vizītei pie speciālista vai izmeklējumiem, kā arī uzņemšanas slimnīcā jums var tikt pieprasīta šāda informācija:

Vārds Pacienta vārds
Uzvārds Pacienta uzvārds
Dzimšanas datums DD.MM.GG.
Personas kods  Ar pacienta piekrišanu
Faktiskā dzīves vieta  Ar pacienta piekrišanu - pilsēta, iela, māja, dzīvoklis
Mobilais tālrunis  Pacienta tālruņa numurs bez papildu informācijas
Tālrunis Papildus, ja ir
Atļaut sūtīt SMS  Ar pacienta piekrišanu
Personas apliecinoša dokumenta numurs Obligāti jāaizpilda  pie stacionēšanas
Atļaut izsniegt informāciju  Obligāti jāaizpilda  pie stacionēšanas
Radinieki  Ja ir, var noradīt radinieka, vai citas personas kontaktus

Informācija atjaunota: 2020.05.08 - 11:33