Jūs atrodaties šeit

Pētījumi

Pētījumu spektrs Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā ir plašs un daudzpusīgs – gan tematikas, gan pētniecībā iesaistīto personu (medicīnas darbinieki, augstskolu docētāji, studenti, rezidenti, maģistranti, doktoranti) ziņā.

Ļoti dažādi ir īstenojamo pētījumu veidi – t.sk. akadēmiskie pētījumi, zāļu klīniskā izpēte un zāļu lietošanas novērojumi, medicīnas ierīču klīniskā izpēte.

Lai nodrošinātu nepieciešamos apstākļus pētījumu veikšanai, slimnīca neliedz infrastruktūras izmantošanas iespējas, bet no ārējiem avotiem finansētu pētījumu gadījumos – pamatojoties uz savstarpēji noslēgta līguma nosacījumiem.

Slimnīca pretendē uz intelektuālā īpašuma daļu, kas radusies uz tās bāzes izstrādāto pētījumu rezultātā (vadlīnijas, publikācijas, patenti u.c.) un aizsargā to.

Pētījumu īstenošanas kārtību Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā reglamentē SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas” nolikums par pētījumu īstenošanu, kas apstiprināts ar SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” valdes 2019. gada 22.janvāra lēmumu Nr.V1/01-01/19/31.

Sagatavošanā šī Nolikuma grozījumi, ņemot vērā praksē radušos nepieciešamību izdarīt precizējumus pētījumu pieteikšanā un īstenošanā.

Informācija atjaunota: 2020.06.16 - 10:28