Jūs atrodaties šeit

PAKALPOJUMI

Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnika piedāvā mūsdienīgas diagnostikas un ārstēšanas iespējas, nodrošinot plaša spektra ķirurģisko ārstēšanu (konvencionālas, laparskopiskas un endoskopiskas operācijas) un konservatīvu terapiju, kā arī modernas diagnostikas iepsējas.

Klīnika specializējas uroloģisko – onkoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā. Svarīgs virziens priekšdziedzera vēža diagnostika un ārstēšana, izmantojot mūsdienīgas metodes. Onkoloģisko pacientu ārstēšanu un aprūpi nodrošina starpdisciplināra komanda, kurā piedalās urologi, ķīmijterapeiti, staru terapeiti, paliatīvās aprūpes speciālisti.

Klīnika nodrošina visa veida labdabīgu uroloģisko saslimšanu ārstēšanu, specializējoties ierakmeņu un labdabīgas priekšdziedzera hiperplāzijas pacientu diagnostiskā un ārstēšanā, Latvijā attīstot endoskopiskās urīnceļu patoloģijas ārstēšanas metodes.
Aktuāls Uroloģijas un onkoloģiskās uroloģijas klīnikas darbības virziens ir apakšējo urīnceļu slimību simptomu diferenciālā diagnostika, izmantojot funkcionālās diagnostikas iekārtas, kā arī urīna inkontinence problēmu risināšana un ārstēšana.


Izmaksas

Kods

Ārsta speciālista konsultācija

Cena, EUR

00002 Valsts līdzfinansēta konsultācija  

4,27

Maksas pakalpojumu cenrādis

 

Pakalpojumu apmaksai varat izmantot apdrošināšanas polisi

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca sadarbojas ar šādām apdrošināšanas sabiedrībām:

  • Balta AAS
  • Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS
  • BTA Baltic Insurance Company AAS
  • Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
  • ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
  • ADB Gjensidige Latvijas filiāle
  • IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Seesam Insurance AS Latvijas filiāle

Pacientu iemaksu apmaksā visas minētās apdrošināšanas sabiedrības. Ambulatoros maksas pakalpojumus apdrošināšanas sabiedrības apmaksā pamatojoties uz maksas pakalpojumu cenrādi un savstarpēji noslēgto līgumu nosacījumiem. Papildus informācija par apdrošināšanas pakalpojumu pieejamību un apmaksu var saņemt pa tālr. 67303144


Informācija atjaunota: 2020.07.17 - 15:23