Jūs atrodaties šeit

Pacientu atzinība


 1. No visas sirds izsaku pateicību 19. nodaļas visam kolektīvam par manas slimības ārstēšanu, kā arī gribētu pateikties asinsvadu ķirurgam V. Zvirgzdiņam.
   Ar cieņu Astrīda Tolmane
   
 2. Onkoķirurģijas klīnikas 5B Krūts ķirurģijas nodaļas 3. palātas pacientes Marija, Valentīna, Aina un Ligita izsaka pateicību ķirurgam Mihailam Timofejevam un māsiņu kolektīvam par īpaši iejūtīgu un profesionālu attieksmi pret slimniecēm.
   
 3. No sirds pateicos par atsaucību un sirsnību visam Latvijas okologijas centra 4. nodalas kolektīvam! Lai Jums veicas!
   
 4. Izsaku pateicību Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas sirsnīgajam un profesionālajam dakterim Viktoram Ustiņinam par veiksmīgām operācijām, kā arī anestezioloģei Aijai Krastiņai un visām māsiņām.
  Pacients no Bauskas.
   
 5. Sirsnīgi pateicamies dakterim Jurim Zemmeram un 1.nodaļas māsiņām un sanitāriem par līdzjūtīgi saprotošo un iejūtīgo attieksmi Olafa Makāna aprūpē. Tuvinieki.
   
 6. Latvijas Republikas vēstnieks
  Tallinā, 2016. gada 27. janvārī

  Kā Latvijas vēstniekam Igaunijā man ir patiess prieks nodot jums visdziļākās pateicības apliecinājumus no Jūsu pacienta, Igaunijas pilsoņa Tõnis Rüütel kunga. Tõnis Rüütel kungs ir labi zināms man personīgi un Latvijas vēstniecībai Igaunijā. Nesen viņš iekļuva smagā satiksmes negadījumā Latvijā un tā rezultātā ārstējās Jūsu vadītājā klīnikā. Izpildot viņa lūgumu, ar lielu prieku vēlos izteikt pateicību par darbu, kas ir salīdzināms ar brīnumu. Īpaši liels paldies dr. Andrim Lāātam, dr. Andrim Vikmanim, dr. Mārim Apšvalkam un visam medicīniskajam personālam, kurš rūpējās par pacienta atlabšanu.

  Patiesā cieņā,
  Juris Bone
  Latvijas vēstnieks Igaunijā.

 7. Es vēlos izteikt visdziļāko pateicību Gaiļezera Ķiruģijas nodaļas (13. nodaļas) ārstiem un medmāsām, kuri 11. jūlija rītā (aptuveni ap 5.30 no rīta) mani salāpija un aprūpēja. Par spīti manam tā brīža stāvoklim, saņēmu daudzus mierinājuma un uzmundrinājuma vārdus gan no ķirurgu puses, kuri mani šuva, gan no māsiņu puses, kuri mani aprūpēja palātā.  Nodaļā biju tikai diennakti, jau 12. jūlijā tiku izrakstīta. Kaut arī laiks, ko pavadīju šajā nodaļā bija īss, bet no sirds varu teikt, ka jutos lieliski aprūpēta un drošībā.
  Liels, liels paldies ik vienam no jums un visiem kopā! Paldies ķirurgiem, paldies māsiņām! Ir prieks, ka par spīti tik daudziem drausmīgiem gadījumiem, ar kuriem jums nākas saskarties, jūs saglabājat  lielisku attieksmi, iejūtību pret katru cietušo, kas nonāk jūsu nodaļā.
  Vēlu šai nodaļai, jūsu darbiniekiem Dieva svētību, un saglabāt tādu pat attieksmi un gaisotni arī trupmāk, jo tas ir tik ļoti svarīgi katram cietušajam, kas nonāk jūsu aprūpē. Vien daži vārdi jau arī dod lielu artavu ceļā uz izveseļošanos!
  Paldies arī ātrās palīdzības brigādei, kura mani nogādāja līdz Gaiļezeram!
   
 8. Toksikoloģijas un sepses klīnikas kolektīvam paldies par sniegto medicīnisko palīdzību un ārstēšanu no 2013.gada 13.decembra līdz 2013.gada 18.decembrim. Kā no ārstu, tā no medmāsiņu un sanitāru puses.
 9. Iekšķīgo slimību klīnikas 8.Iekšķīgo slimību nodaļas dr. Skaidrītei Kļaviņai un nodaļas vadītājai Dzintrai Krastiņai paldies par veiksmīgu ārstēšanu no 13.12.2013 līdz 18.12.2013. Paldies par sirsnīgo attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies visam pārējam nodaļas kolektīvam par sirsnīgo attieksmi pret pacientu, kā arī medmāsiņu vieglo roku infekciju un sistēmu ievadīšanā!

 10. Iekšķīgo slimību klīnikas 8.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Aretai Lurie par manas mātes ārstēšanu, bet it īpaši par viņas attieksmi pret veicamo darbu. Daktere visu dienu uztur kontaktu ar saviem pacientiem, vairākas reizes dienā viņus apmeklē, interesējas par pašsajūtu, nomierina un uzmundrina. Tas ievērojami uzlabo slimnieku emocionālo noskaņojumu, rada drošības sajūtu, kas tik ļoti nepieciešama smagu slimību gadījumos. Paldies par godprātīgi veikto darbu!
 11. 8.a nodaļas kolektīvam izsaku pateicību nodaļas ārstu kolektīvam, medicīnas māsām, īpaši Olgai Počjopko, medmāsu palīgiem un uzņemšanas nodaļai par sirsnīgu sagaidīšanu, apkalpošanu un kvalitatīvu ārstēšanu!

 12. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 5. nodaļas dr. Parfjonovai un kolektīvam. Saņēmu izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Daktere un māsiņas ļoti iejūtīgas, labestīgas, laipnas, saprotošas. Ļoti patīkama gaisotne nodaļā. Paldies par ārstēšanu!

 13. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Montai Madelānei. Augsta līmeņa speciāliste, laipna, saprotoša. Visas māsiņas laipnas un izpalīdzīgas.

 14. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Ribakovai un personālam par ārstēšanu un iejūtību. Paldies personālam par apčubināšanu, par izvadāšanu uz izmeklēšanām, par smaidīgajiem adatu dūrieniem, par pabarošanu un apslaucīšanu! Visu laikam nenosaukt. Lai veicas!

 15. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas dr.Ivetai Jukšinskai, Irinai Ribakovai un 22.janvārī strādājošām māsām. Nebiju gaidījusi tik labu attieksmi un uzmanību no dakteriem un māsām, varu teikt tikai vispozitīvāko. Ārste uzņemšanā ļoti labi saprata manu problēmu, bija ļoti laipna un uzmanīga, nomierināja mani, vairs nebija bail palikt slimnīcā. Kā arī daktere – rezidente Iveta Jukšinska bija
  ļoti uzmanīga un labsirdīga, visu skaidroja un stāstīja, vēlot savu laiku, daudzsološa daktere. Paldies viņiem visiem!

 16. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas kolektīvam. Gribu uzslavēt 10. nodaļas personālu par lielisku komandas darbu un katra individuālo optimismu
  un prasmīgumu. Savai ārstējošai ārstei vēlos pateikties par laipnību, smaidu un profesionālu slimības gaitas un pielietotās terapijas izskaidrojumu. Viņas izturēšanās nesa mieru un ticību, ka tiek darīts vislabākais, lai es varētu izveseļoties pēc iespējas ātrāk. Studentiem, kuri mani izmeklēja 4.03.2014 – paldies par empātisku attieksmi un novēlu kļūt vēl drosmīgiem.

 17. Paldies Latvijas Infektoloģijas centra dežūrējošai ārstei uzņemšanas nodaļā naktī no 1. uz 2.03. par mierpilnu un iejūtīgo izmeklēšanu, labi saprotamajiem skaidrojumiem un laipnību.

 18. Izsaku pateicību par Neiroloģijas un diagnostikas dienas stacionāra personāla darbu.  Liels paldies par lielisko darba organizāciju, par profesionalitāti, jauko attieksmi pret pacientiem un atsaucību ārstēšanas procesa laikā. Īpašs paldies nodaļas vadītājai Rūtai Ozoliņai. Ja medicīnā visur strādātu tādi speciālisti, kā šajā nodaļā, Latvijā būtu labākā pacientu izmeklēšana un ārstēšana pasaulē.
 19.  Dziļu cieņu, sirds siltu pateicību Oftalmoloģijas klīnikas acu ārstei Tatjanai Sohinai par viņas sirds siltumu, sirsnību, palīdzību un gatavību nesavtīgi palīdzēt.
 20. Stacionāra „Gaiļezers” Intensīvās terapijas nodaļas un 18. nodaļas personālam: "Izsaku visdziļāko pateicību medicīnas darbniekiem, kuri 21.11.2013. sniedza palīdzību cietušajiem “Maksima” traģēdijā, tostarp Armandam. Īpašs paldies gan ātrās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, gan intensīvās terapijas nodaļas darbiniekiem, gan 18. nodaļas darbiniekiem. Taču jo īpašs paldies dakterim Andrim Laatam, kurš ārstēja Armandu un par viņu interesējās arī pēc izrakstīšanās no slimnīcas, tādējādi patiesi izrādot ieinteresētību par pacientu un gādājot par viņa labsajūtu. Lai šiem medicīnas darbiniekiem Dieva svētība, spēks un izturība darot darbu, mīlestība un laime dzīvē. Liels paldies. Laimīgu 2014. gadu!”
 21. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6 nodaļas personālam: "2013. gada 22. novembrī no Rīgas Starptautiskās lidostas ar neatliekamo medicīnisko palīdzību mani nogādāja LIC tālākas medicīniskās palīdzības saņemšanai. Ievietots es tiku LIC 6. nodaļā, kuru vada Gunta Stūre. Jau no ievietošanas brīža es sajutu personāla patieso vēlmi palīdzēt. Nav iespējams izsacīt vienkāršiem vārdiem to 6. nodaļas personāla un ārstu labvēlīgo un patiesi profesionālo attieksmi pret saviem pacientiem. It īpaši tas ir attiecināms uz nodaļas vadītāju dr. Guntu Stūri, kura vienmēr atradīs labu vārdu un laiku, lai aprunātos ar pacientiem un vispusīgi izskaidrotu visu nepieciešamo. Lai gan arī vēl tagad esmu pašā ārstēšanas sākumā, jo diemžēl par savām slimībām es neko nezināju no 2010. gada janvāra, “pateicoties” dažu amatpersonu nolaidībai un nevērībai, bet es ticu, ka ar tādiem ārstiem un medicīnisko personālu, kāds ir 6. nodaļā, es nodzīvošu vēl ne vienu vien gadu un uzlabošu savu veselību. Es no visas sirds vēlētos izteikt visdziļāko pateicību LIC 6. nodaļas kolektīvam – ārstiem, medmāsiņām, sanitārēm un novēlēt nekad nezaudēt to sirds siltumu un profesionalitāti, ar kuru viss personāls strādā.”
 22. Vēlos izteikt pateicību "Gaiļezera" uzņemšanas darbiniekiem par atsaucīgo un iejūtīgo attieksmi. Ne vienmēr cilvēkam paveicas ar otru iespēju dzīvē, man paveicās. :) Īpašs paldies dakterim Stefanam Rjabcevam un sanitāram Jānim Gerkim. Lienīte
 23. Gribu pateikties Gaiļezera stacionāra 7. Vispārējās neiroloģijas nodaļas ārstēm - Zanei Vīksnai, Ilzei Seržantei, nodaļas vadītājam Guntim Karelim un visam nodaļas personālam par augsto profesionalitāti, lielisko attieksmi un iejūtību. Paldies! V.Apsītis
 24. Izsaku vissirsnīgāko pateicību stacionāra „Gaiļezers” 8. Iekšķīgo slimību nodaļas kolektīvam. Sevišķi liels paldies nodaļas ārstei Anitai Gruntei par sirsnību, iejūtību, labestību, cilvēcību, vēlmi palīdzēt un prasmi panākt manu izveseļošanos. Liels paldies nodaļas māsiņām – jaukām, izpalīdzīgām un sirsnīgām. Pateicība pārējam personālam par centību. Sevišķi gribu atzīmēt sanitārīti Vinetu, kura nenogurstoši rūpējas par smagi slimajiem.
  Šajā nodaļā mēs sajutām, ka neraugoties uz gadu nastu, esam pelnījuši arī vecuma dienās mediķu palīdzību. Visam kolektīvam novēlu panākumus un nezaudēt sirsnību un atsaucību.
 25. Izsaku lielu pateicību stacionāra "Gaiļezers" Ķirurģijas nodaļas ārstam Vladimiram Fokinam, anesteziologam Vitālijam Deksnim un viņu komandai par perfekto darbu, laipno, lojālo attieksmi pret pacientiem. Paldies!
 26. Stacionāra "Latvijas Infektoloģijas centrs" 3. nodaļas personālam – L. Šeperei, virsmāsai, medmāsai Ilgai u.c. „Paldies par atsaucību un kompetenci! Neskatoties uz slimības izraisīto nomāktību, nodaļas personāls bija iejūtīgs un gatavs jebkurā mirklī sniegt nepieciešamo palīdzību. Dakterīte un māsiņas bija profesionālas un sirsnīgas. No sirds vēlu viņām veselību un izturību tik atbildīgajā darbā.”
 27. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 8. nodaļas internistam dr. Jānim Inzulim „Esmu ļoti pateicīga dakterim par laipno, uzmanīgo, iejūtīgo darbu, kurš ar lielu pacietību un profesionalitāti izskaidroja manu slimību un tās cēloņus. Lai vairāk būtu tādu ārstu, kuri ar patiesu ieinteresētību mēģina izskaidrot slimniekam viņa saslimšanu un kā ar to cīnīties. Veselību un laba vēlējumi dakterim.”
 28. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 8. nodaļas medicīnas māsai Zaigai Pāvilai „Ļoti liels paldies māsiņai par laipnu, akurātu, uzmanīgu un prasmīgu darbu. Vienmēr mierīga, smaiidīga un laipna. Paldies! Lai veicas arī turpmāk. Veselību un laba vēlējumi arī māsiņai šajā ne visai vieglajā darbā!”
 29. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 1. Nodaļas vadītājam dr. I. Siliņam un kolektīvam „Esmu ļoti pateicīga, ka savā ilgajā ārstēšanās procesā bija iespēja satikt ārstu – torakālo ķirurgu Intu Siliņu, kurš atrada risinājumu manai veselības problēma Esmu pateicīga par uzmanību, gādību, laipnību pirms un pēc operācijas, visām māsiņām un sanitārēm, kā arī visiem darbieniekiem. Šī slimnīca ir piemērs citām slimnīcām.”
 30. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 8. nodaļas personālam, vadītājam Dr. Mauriņam „Esmu patiesi pārsteigta un gandarīta par šīs nodaļas attieksmi pret slimniekiem. Esmu gulējusi dažādās slimnīcās, kur arī netrūka iejūtīgu un atsaucīgu mediķu, taču tik atsaucīgu, iejūtīgu, laipnu attieksmi no ikviena šeit strādājošā (sākot ar nod.vadītāju un beidzot ar sanitārītēm) neesmu sastapusies. Šeit ārstējoties jūtos, ka esmu gaidīta un, ka vēlas no sirds palīdzēt un justies labi. Un mums, pacientiem, tas ir tik svarīgi. Tas palīdz atveseļoties vēl ātrāk. Jo ne tikai zāles, bet reizēm tieši šī labvēlība maina attieksmi, palīdz justies labi, kas arī paātrina atveseļošanos. Jo smaids, ar kuru ienāk palātā māsiņas, dod labu garastāvokli un cerību, ka viss būs labi. No sirds pateicos visam nodaļas kolektīvam: māsiņām, Līgai, sanitārēm, saimn.māsām, virtuves personālam par iejūtīgo, laipno un pacietīgo attieksmi. Un vislielākais paldies nodaļas vadītājam dr. G.Mauriņam Pēc manām domām, tas ir vadītāja nopelns, ka nodaļā valda tik labestīga, laipna attieksme pret slimniekiem. Lai jums visiem nekad nepietrūkst spēka, izturības, labestības mūs – pacientus ārstējot. Lai turas jums veselība un dzīvesprieks darot šo atbildīgo un grūto darbu!”
 31. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 9. nodaļas personālam, dr. S. Auziņa „Ļoti labs apkalpojošais personāls, ļoti atsaucīgs, savlaicīgi izdara procedūras, laba virtuve. Savlaicīgi maina gultas veļu, personāls seko vai ir iedotas zāles.”
 32. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 8. nodaļas personālam „Sirsnīgs paldies jums meitenes! Esmu jums pateicīga par jūsu uzmanību, laipnību un aprūpi. Pateicoties jums esmu atguvusi veselību. Lai Dievs jūs svētī. Jūs esiet zelta vērts. Paldies.”
 33. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 5. nodaļas dr. I. Brižko „Izsaku lielu pateicību dr. I. Brižko par morālo atbalstu. Paldies! Lai veicas!”
 34. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 6. nodaļas personālam „Izsaku lielu pateicību TPSC direktorei A. Cīrulei, prof.A. Kramam, 6. Nod.vad. A. Tomai, visām medmāsām, sanitārēm par lielo atsaucību, iecietību, palīdzību. Paldies! Lai veicās!”
 35. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 5. nodaļas personālam „Izsaku lielu pateicību 5. nodaļas mīļajām māsiņām, sanitārēm par lielo atsaucību, iecietību, palīdzību. Paldies! Lai veicas!”
 36. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 5. nodaļas personālam, dr. I.Bārzdiņai un I. Brižko „Paldies visam medicīnas personālam un aprūpes personālam, medmāsam, ārstam, apkopējām. Liels, liels, Paldies!”
 37. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 3. nodaļas personālam, dr.Gundegai Krūmiņai „Liels paldies dakterei Gundegai Krūmiņai un visam nodaļas personālam par profesionālu ārstēšanu un sirsnīgu attieksmi. Lai jums Dievs dod veselību un pacietību.”
 38. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 1.nodaļas personālam (īpaši nodaļas vecākajai māsiņai Aijai, procedūru māsiņai Irēnai, ārstējošajam ārstam dr.Siliņam „Paldies par labajiem darbiem, kuri veikti manos, gan citu pacientu veselības atgūšanai un uzlabošanai. Ar lielu prieku atgriežos šajā nodaļā uz kārtējām pārbaudēm, jo zinu, ka mani sagaidīs mīļi, atsaucīgi, smaidoši darbinieki. Paldies Jums visiem, lai veselība turas jums arī.”
 39. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 9. nodaļas personālam „Esmu no sirds pateicīga par iejūtīgu un rūpīgu, sirsnīgu attieksmi pret mani, dakterītei Ievai Fleijai, medmāsiņām visām nodaļā (Ausmai Ozoliņai, procedūru māsiņām). Biju vairākkārtēji dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par slimnīcu, bet nu neticējās, ka tā var būt. Tagad pārliecinājos, ka jā!!! Tā ir taisnība! Pie jums jutos nevis kā slimnīcā, bet gan kā augstas klases sanatorijā. Vēlu visam personālam (arī izmeklējumu medpersonālam) saglabāt šo iejūtību un pozitīvo attieksmi, kā arī neaizmirst pasaudzēt sevi!!! Un gūt daudz pozitīvu sajūtu no pacientiem.”
 40. Stacionāra ""Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 9. nodaļas personālam, RTG, CT darbiniekiem „Paldies visai 9. sieviešu nodaļai par laipno, atsaucīgo aprūpi. Ārstiem par ātru, precīzu, uzmanīgu izmeklēšanu, ārstēšanu. Visa nodaļa ir tīra un sakopta katru dienu, trīsreizīga barošana ir sātīga un ļoti garšīga kā mājās gatavota. Jutos kā sanatorijā, nevis slimnīcā.”
 41. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkolozes un plaušu slimību centrs” 9. nodaļas medicīnas personālam, Ievai Fleijai: „Ļoti uzmanīga, rūpīga, saprotoša un individuāla attieksme. Nav aizmirsts par cilvēciskām kvalitātēm un īpašībām. Augsts profesionalitātes līmenis, augsta atbildības izjūta. Atrodoties te, jūties drošās rokās un, pateicoties attieksmei, gandrīz kā mājās. Paldies.”
 42. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Gaiļezers” 9. nodaļas personālam: „Gribu pateikt lielu paldies 9. nodaļas personālam un dakterītei Elitai Vāravai, par manu izārstēšanu. Mana dakterīte Elita Vārava ir ne tikai īsts ārsts ar lielo burtu, bet arī jauks cilvēks. Ne katrs ārsts spēj un vēlas iedziļināties gados padzīvojušu pacientu daudzajās kaitēs, un tomēr atrast īsto vainu. Gribu novēlēt savai dakterītei Elitai visu to labāko, lai arī turpmāk viņa paliktu tikpat iejūtīga, atsaucīga un neatlaidīga. Lai veicas un izdodas iecerētais. Arī dakterei Ivetai Barkānei liels paldies.”
 43. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas personālam: „Par personālu varu teikt tikai vislabāko. Saprotoši, ar ļoti augstu profesionālo līmeni. Vienmēr uzklausa pacientu un, neskaidrības gadījumā, vienmēr palīdz un izskaidro. Tikai žēl, ka māsiņām jācīnās tādā šaurībā. Arī telpas vienmēr ir tīras un kārtīgi sakoptas. Personālam un ārstējošai ārstei Prokofjevai vēlu visu to labāko!”
 44. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas personālam: „No medicīnas personāla puses brīnišķīgaattieksme pret slimniekiem. Personāls ir ļoti profesionāls, rūpīgs, iejūtīgs un atbildīgs pret pacienta veselību. Par to medicīnas personālam liels paldies.”
 45. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” medicīnas personālam, kapelānei: „Šeit strādā jauka kapelāne. Sarunas ar viņu ļoti palīdz. Palīdz izvērtēt situācijas, attieksme pret dzīvi un savām slimībām. Kaut vairāk būtu tādu darbinieku, kādi strādā Infekcijas slimnīcas ādas nodaļā! Paldies viņiem. Ceru, ka ar viņu palīdzību iemācīšos sadzīvot ar savu briesmīgo slimību – psoriāzi, kura mani moka no maija. Paldies.”
 46. Gribētos izteikt lielu pateicību stacionāra "Gaiļezers" 10.nodaļai, it īpaši dr.A.Rudzātam,ka arī pārejam nodaļas personālam. Šaja nodaļā tiešām visi bija pretīm nākoši. Dakterim A.Rudzātam tiešām Zelta Rokas. Vienpadsmit gadus atpakaļ dakteris mani izvilka no viņsaules, un tagad atkal mani operēja. Liels paldies Jums dakter. Dod dievs Jums stipru veselību! Paldies, K.Bogdanova.
 47. Stacionāra „Gaiļezers” 13. nodaļas ārstam D. Jakovelam, anesteziologam R. Daudzem un visam medicīniskajam personālam pateicos par lielisko attieksmi, augsto profesionalitāti un ieinteresētību pacientu ārstēšanā. Paldies!
 48. Stacionāra „Gaiļezers” 20. nodaļas ārstei Martai Rudakovskai un kolektīvam par uzmanīgo, sirsnīgo un augsti profesionālo attieksmi. Paldies par siltumu un aizrautību. Īpašs paldies visam personālam par atsaucīgu un uzmanīgu attieksmi, rūpēm par mūsu vajadzībām. Paldies!
 49. Gribu pateikties Latvijas Onkoloģijas centra 1. Nodaļas dakterei Antrai Bērziņai par uzmanību, atsaucību un cilvēcību. Viņa pret katru pacientu izturas ieinteresēti un iedveš mieru. Esmu pateicīga arī visam kolektīvam par pozitīvo un labvēlīgo attieksmi. Turklāt šādas rūpes tika izrādītas bez dāvanu un cita veida atlīdzības sniegšanas no manas puses. Esmu ļoti pateicīga. Šādi ārsti ir jāizceļ.
 50. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 10. nodaļas kolektīvam mīļš paldies par profesionālo ārsta pieeju. Liels paldies atsaucīgajām, uzmanīgajām un mīļajām māsiņām, kuru profesionalitāte arī ir acīm redzama. Protams, es ceru, ka vairs slimnīcās nenokļūšu, bet man ir apziņa, ja ar mani vai tuviniekiem kaut kas notiks, tad šajā nodaļā tiks izdarīts viss iespējamais un arī neiespējamais, lai palīdzētu.
 51. Stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centra” 6. nodaļas kolektīvam: “Nekad nevarēju iedomāties, ka slimnīcā var justies tik labi – kā mājās. Man nebija pieredzes. Bet nedēļa, pavadīta 6. nodaļā, to apstiprināja. Komforts un augstākā līmeņa apkalpošana lika justies kā pansijā! Milzīgs paldies dakterei Stūrei par profesionalitāti! Un burvīgajām, “skrienošajām” māsiņām – par smaidu! Tikpat liels paldies arī visam pārējam personālam! Lai Jums veicas, un lai mums visiem turas veselība.”
 52. Izsaku pateicību stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 8. nodaļas ārstei Lolitai Krūmiņai, par kvalitatīvu attieksmi pret pacientu, novēlu turpmākajā darbā enerģiju un labus panākumus.”
  Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centra” ārsta Mihailam Timofejevam paldies par profesionālo, saudzīgo ārstēšanu!”
 53. Paldies Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” reģistratūras darbiniekiem par pozitīvo attieksmi pret apmeklētājiem, kura kompensē dažādo izjūtu gammu, kas rodas, stāvot daļēji haotiskajā veidojumā, ko sauc par rindu uz reģistratūru.”
 54. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” 11. nodaļas ārstam – rezidentam Kļimam Ļeoņenko par labu attieksmi un ārstēšanu.
 55. Pateicos par profesionālo attieksmi Valsts apdegumu centra darbiniekiem, glābjot manu dzīvību pēc smagajiem apdegumiem. Valsts apdegumu centrā reti kurš uzturas īsu laiku, apdegumu ārstēšana ir smaga un ir labi, ja ir tik brīnišķīgas māsiņas, sanitāri, gudri un rūpīgi anesteziologi un ārsti-īpašs paldies dr.Levinam un dr.Koroļovam, anesteziologiem dr.Rogovskai un dr.Elviham, anestēzijas māsai Ņinai, māsām Solveigai, Martai, Tatjanai.
 56. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadība izsaka pateicību visiem, kuri atsaucās un bija gatavi reaģēt ārkārtas situācijā, kas radās pēc ugunsgrēka P.Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, apliecinot gatavību iesaistīties kritiskā brīdī un uzņemt palielinātu pacientu plūsmu.
  1. NMPUK ārstiem stažieriem: Solvitai Stabiņai, Darijai Soldatenkovai, Romānam Luņinam;
  2. Diagnostiskās radioloģijas centra radiologa asistentiem: Lailai Grīntālai, Ērikai Gabruševai; radiologiem diagnostiem: Elīnai Valterei, Inesei Šulcei un rezidentei Evijai Brīnumai;
  3. Aptiekas dienesta vadītājai Lailai Eglītei un farmaceitei Ilgai Matisonei;
  4. Centrālās sterilizācijas daļas darbiniekiem: Ingrīdai Folkmanei, Annai Ružencevai, Volhai Papovai un Līgai Vīdušai;
  5. Saimniecības un tehniskā daļas veļas pārziņiem Idusam Diabatei un Anatolijam Balčūnam un veļas izvadātājam Agnim Cukuram;
  6. Transporta daļas šoferim Rihardam Obrumanim;
  7. Intensīvās terapijas klīnikas māsai Maijai Mastiņai un saimniecības māsai Jeļenai Dmitrijevai.
 57. Vēlos pateikties jūsu nodaļai par aprūpi sakarā ar man veikto prostatas operāciju. Tāpat esmu pateicīgs dr. Edgaram Baumanim par veiksmīgo operāciju. Dr. Baumanis ziedoja daudz laika, sagatavojot mani šai procedūrai un izskaidrojot sagaidāmo.
  Operāciju zālē mani sagaidīja vairākas jaunas sievietes, tērptas zaļos pārvalkos, kas kopā ar telpas zaļajiem toņiem uz mani kā arhitektu atstāja ļoti patīkamu iespaidu. Un, kad ieprasījos māsiņai, vai drīz būs operācija, viņa atbildēja, ka viss esot jau izdarīts. Cik patīkami padarīts darbs!
  Atveseļošanās noritēja bez sarežģījumiem un dr. Baumanis pēc nedēļas mani izrakstīja no nodaļas. Varēju atgriezties mājās pie normāliem ikdienas darbiem.
  Cienībā, Z.Kapelis.
 58. Pateicos par profesionālo attieksmi Valsts apdegumu centra darbiniekiem, glābjot manu dzīvību pēc orto privātklīnikā mugurkaula operācijas laikā radītajiem smagajiem apdegumiem. Valsts apdegumu centrā reti kurš uzturas īsu laiku, apdegumu ārstēšana ir smaga un ir labi, ja ir tik brīnišķīgas māsiņas, sanitāri, gudri un rūpīgi anesteziologi un ārsti-īpašs paldies dr.Levinam un dr.Koroļovam, anesteziologiem dr.Rogovskai un dr.Elviham,     anestēzijas māsai Ņinai, māsām Solveigai, Martai, Tatjanai...ja kādam no Jums kādreiz nāksies tur nokļūt, variet būt pilnīgi mierīgi un paļauties uz šī centra mediķu profesionalitāti!
 59. Хочется выразить свою благодарность врачам 3-го отделения за свою работу Д.Мелдере и А.Калниньшу. Михаил Козлов
 60. Vēlos pateikt vissirsnīgāko paldies Toksikoloģijas un sepses klīnikas reanimācijas nodaļas ārstiem un medicīnas personālam, kuri profesionāli un pretimnākoši rūpējās par manu dēlu un citiem smagi sirgstošajiem.
 61. „Visskaistākais zieds ir dvēseles zieds, ko cilvēks cilvēkam sniedz”.
  Liels paldies Toksikoloģijas un sepses klīnikas medicīnas kolektīvam un klīnikas vadītājam dr. O.Šubam par laipnību, iejūtību un sirsnību!
  Ar cieņu, Larisa Artemenko
  03.07.2013
 62. Pateicība stacionāra "Linezers" un Hematoloģijas un ķīmijterapijas klīnikas personālam.
 63. Es esmu viena no jūsu bijušiem pacientiem -  4 gadus atpakaļ Jūs izglābāt man dzīvību un katru gadu es atceros par to. Tagad man viss ir labi un es apzinos,ka dzīve ir visdargākais un vērtīgākais, kas ir dots mums-cilvēkiem un nav jāsteidzās no tās atvadīties. Es vēlos pateikt jums paldies par to,ka Jūs iedevāt man iespēju dzīvot un būt laimīgai. Jūs esat labākā slimnīca pasaulē. Un manai pateicībai nav robežu.
 64. No visas sirds vēlos izteikt pateicību stacionāra Biķernieki Vispārējā profila maksas nodaļas personālam – šeit valda augsta profesionalitāte, bet pats galvenais – laipna attieksme pret slimniekiem. Palātā es jutos kā mājās. Īpaši pateicos J.Podoļanskim, G.Malkielei, L.Korlašai, M.Reierei, V.Brižatajai, I.Škaparei, I.Kontorovičai. Vēlos arī izcelt operāciju bloka personāla darbu, kas kliedēja manas bailes. Paldies visiem par izturību.
 65. Mēs visi varam būt veiksmīgi
  Un gūt panākumus,
  Jo ikviens no mums spēj
  Dot kaut ko citiem cilvēkiem.
  /B.Bergs, Dž. Manns/"

  Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs" 4.nodaļas ārstam Armandam Sīviņam paldies par laipno attieksmi un padomu grūtā brīdī!

 66. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs" 8.nodaļas kolektīvam „Paldies par iejūtību, sirsnību un godprātīgu attieksmi pret savu darbu! Jūsu darbu raksturo Halila Džibrāna vārdi: „Ko nozīmē strādāt ar mīlestību? Tas nozīmē aust audumu no sirds pavedieniem it kā tavu mīļoto nāktos tērpt šai audumā. Tas nozīmē celt namu ar mīlestību, it kā tavu mīļoto nāktos vest šai namā. Tas nozīmē sēt sēklu ar maigumu un ievākt ražu ar prieku it kā tavu mīļoto nāktos cienāt ar šiem augļiem. Tas nozīmē apdvest visas lietas, ko tu dari ar savas dvēseles elpu un zināt, ka svētie senču gari stāv ap tevi un tevī noraugās."
 67. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs" Uzņemšanas nodaļa ir laipns, saprotošs un smaidīgs kolektīvs! Ir trīs lietas, kas dzīvē mirdz: saule, ziedi un laba sirds".
 68. Uroloģijas klīnikas 7. palātas pacientes stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs" izsaka pateicību ārstiem, māsām un visam pārējām šīs klīnikas personālam par viņu darbu.
 69. Stacionāra „Gaiļezers" 4.nodaļas kolektīvam paldies par saudzīgo un atbalstošo attieksmi. Paldies par atbalstu un iedrošinājumu samierināties.
 70. Stacionāra „Gaiļezers" 6.nodaļas dr. Ievai Paeglei pateicos par augsto profesionalitāti, par uzmanību, pacietīgo attieksmi pret pacientiem un viņu tuviniekiem!
 71. Stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs"
  telpās esošās kafejnīcas kolektīvam.

  Esam saņēmuši labas atsauksmes un atzinību par Jūsu veikto darbu. Pacients izteic pateicību par Jūsu laipno attieksmi un labi padarīto darbu. Pacients raksta:
  „Paldies par garšīgo ēdienu un skaistajām kafejnīcas telpām. Izsaku pateicību par profesionalitāti un pozitīvo attieksmi, jo slimnīcā mēs reizēm pavadām ilgāku laiku kā mājās un jūtamies labāk. Izturību un veselību!"
  Mēs priecājamies par darbiniekiem, kuri savu darbu dara kvalitatīvi un no sirds, un pacientiem un viņu tuviniekiem, kuri to ievēro un prot novērtēt. Sakām Jums lielu paldies par profesionālo un uzmanīgo attieksmi pret pacientiem!
  Vēlam Jums panākumus un izturību ikdienas darbā, lai izdodas tā turpināt! Atsaucīgus pacientus un dzīvesprieku vēlot,
  Pacientu Ombuds
 72. Sirsnīgi pateicos stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” dr. Stūrei un 6. nodaļas personālam – paldies par jūsu iejūtību, sapratni un attieksmi: „Visskaistākais zieds ir dvēseles zieds, ko cilvēks cilvēkam sniedz”.
 73. Liels paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6. Nodaļas dakterei Guntai Stūrei par ieklausīšanos slimniekā un viņai piemītošo iejūtību, pacietību un sirsnību. Viss Jūsu kolektīvs ir super jauks un slimnieku mīlošs.
 74. Visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. nodaļas kolektīvam paldies par jūsu vieglajām rokām, iejūtību un sapratni, māsām Maijai, Elitai, Airitai, Inārai un Mārai – veselību un izturību jums.
 75. Ārstēties ir vieglāk, ja cilvēku saprot un viņam izrāda līdzjūtību un iejūtību. Tas viss ir stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 5. Nodaļā. Nevienam slimot negribas, bet, ja sanāk, tad zini, ka šeit ne tikai ar medikamentiem ārstēs, bet arī ar smaidu. Ikkatram 5. Nodaļas darbiniekiem personīgs paldies.
 76. Jau ilgu laiku es ārstējos stacionārā „Latvijas Infektoloģijas centrs” un vēlos izteikt pateicību ar šādiem vārdiem: „Būt spēcīgam, glabāt rokās cita cilvēka dzīvi... Kas varēs noturēt doto vārdu? Es zinu noteikti, ka 9., 4. un 6., nodaļas personāls glabā savās rokās mūsu dzīves... Skatoties jūsu acīs saproti - jūs zināt ka mums ir vajadzīga jūsu palīdzība un atbalsts! Mīlestības gaisma apgaismo jūsu ceļu līdzīgi zvaigznēm! Un tagad es esmu pārliecināts, ka Eņģeļi ir arī uz Zemes, un, ja kaut kas atgadīsies, jūs būsiet blakus! Jūs it kā sakāt: "Ņem roku, turies"! Jūs mums esat vairāk nekā dzīve! Paldies par to!”
 77. Salus aegroti – suprema lex jeb pacienta labklājība – augstākais likums!
  Šis senais latīņu teiciens, kādam jābūt mediķu darbam, ir spēkā arī šodien. To pieredzēju Reanimācijas nodaļā Gaiļezerā, kur nonācu pēc smagas operācijas. Nodaļas personāls strādā kā labi saskaņots un saliedēts kolektīvs. Te sastapu augsti kvalificētus, iejūtīgus un atsaucīgus ārstus, kas reaģēja uz katrām niecīgākajām izmaiņām slimnieka organismā; ārsti arī nomierināja, ja vajadzēja – uzmundrināja. Varēja just nepārtrauktu gādību par pacientu. Ļoti precīzi, labi strādā medmāsas. Nepārtraukta bija sanitāru gādība – gan palīdzot padzerties, pagrozīties, nemaz nerunājot par personīgo higiēnu. Gribu visiem šiem labajiem cilvēkiem, kas veic grūtu darbu, izteikt vissirsnīgāko paldies! Vēlu viņiem stipru veselību, izturību, laimi, panākumus darbā un dzīvē!
 78. Vēlos izteikt lielu pateicību vienotā pacientu pieraksta tālruņa darbiniecei Ievai par atsaucību un ārkārtīgi apzinīgu attieksmi pret savu darbu! Reti ir nācies sastapt tādus reģistratūru darbiniekus, kuri ir gatavi iedziļināties pacienta problēmā un atrast vislabāko risinājumu, kuru nemaz necerējām sagaidīt. Paldies!

 79. „Izsaku vislielāko pateicību stacionāra „Biķernieki” dr. Uldim Biernānam par augsto profesionalitāti, iejūtību un rūpību. No sirds pateicos izcilai māsa Jūlijai Fomčenko par rūpēm. Viņa savu darbu veic ar vislielāko sirdsdegsmi un iejūtību. Paldies arī māsai Ludmilai Smirnovai par iejūtību, profesionalitāti un maigumu. Šīs abas māsas ir īstajā vietā, gādājot par slimu cilvēku atveseļošanos. Paldies arī māsu palīgiem, kuri strādā ar tik smagiem pacientiem.”
 80. „Liels paldies dr. Stūrei un visam Latvijas Infektoloģijas centra 6. nodaļas personālam par iejūtību un laipnību. Ļoti jaukas māsiņas, kuru lūpās neizzūd smaids visas dienas garumā.”
 81. „Mīļš paldies Latvijas Infektoloģijas centra 2. nodaļas māsiņām par sapratni un palīdzību. Vēlos arī pateikties dakterei Zeltiņai par labu ārstēšanu.”
 82. „Izsakām pateicību visam Latvijas Infektoloģijas centra 2. nodaļas kolektīvam par viņu pašaizliedzīgo darbu un pacientu mīlestību. Īpašs paldies mūsu palātas apkopējai par viņas darba mīlestību.”
 83. „Latvijas Infektoloģijas centra 5. nodaļas kolektīvam – jūs esat briljantu vērtas, un lai šis mirdzums nekad nepazūd.”
 84. „Pateicos par visu, ko saņēmu Latvijas Infektoloģijas centra 8. nodaļā. Par laipnību, atsaucību, sapratni un pat mīlestību. Šāda attieksme bieži vien vairāk ārstē nekā zāles.”
 85. „Paldies Latvijas Infektoloģijas centra 10. nodaļas kolektīvam un dr. Kozlovskai par uzmanību, iejūtību un augsto profesionalitāti. Veiksmi un laimi jums visiem.”
 86. „Vislielākā pateicība par teicamo ārstēšanu Stacionāra „Gaiļezers” 10.nodaļa gan ārstiem, māsiņām un sanitārēm. Lai veicas!”
 87. „Sirsnīgi pateicos Stacionāra „Gaiļezers” 8.nodaļas dakterei Skaidrītei Kļaviņai un visam nodaļas personālam par ārstēšanu! Jutu, ka atrodos starp sirsnīgiem darbiniekiem, kuri pieliek visu savu enerģiju, lai pacients ātrāk justos labi un izveseļotos. Novēlu personālam izturību turpmākajā darbā!”
 88. „Latvijas Onkoloģijas centra Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājam Vilnim Sosāram par semināra „Bioētikas principi ārsta un pacientu attiecībās” vadīšanu.” Kultūras un izglītības biedrība.
 89. Pateicība Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem
 90. Liels paldies slimnīcas Uzņemšanas nodaļas dakterim neiroķirurgam Jurim Dzelzītim un visai komandai par pacienta aprūpēšanu 8. janvārī. Par to, ka paziņojāt ģimenei un nodevāt pacientu tieši tuvinieku rokās. Lai Jums visiem veiksme un panākumi!Ar pateicību,- pacients, viņa meitas un sieve
 91. Paldies Gaiļezera 8. nodaļas personālam – dakterēm Dzintrai Krastiņai un Skaidrītei Kļaviņai par labu cilvēcisko attieksmi savā darbā.
 92. Izsaku lielu pateicību par manu glābšanu Biķernieku ārstiem un visam medicīnas personālam.
 93. Izsaku lielu pateicību Apdegumu centra darbiniekiem par labu, uzmanīgu un iejūtīgu attieksmi. Paldies A. Levinam par visu labo.
 94. Aleksandram  Ņikitinam no sirds vēlu veselību un izturību. Lai jūs ar savu brigādi strādātu vēl ilgi.
 95. „Izsaku sirsnīgu paldies „Gaiļezera” 5.nodaļas kolektīvam, savai ārstējošai ārstei Signei Zelčai, nodaļas vadītājam dr. Edmundam Jansonam, dr. V. Vagnerei – Grīnbergai par augsto profesionālismu, rūpīgo attieksmi pret pacientiem un viņu vēlmēm. Paldies par labsirdību, sirsnību, nevienaldzīgu attieksmi. 16 dienu laikā es biju lieciniece kvalitatīvam dakteru, medmāsu, sanitāru un visa 5. nodaļas kolektīva darbam pret visiem pacientiem. Dod Dievs, Jums, veselību un veiksmi visus garos mūža gadus.”
 96. „Milzīgs paldies visam „Gaiļezera” 5.nodaļas kolektīvam par augsto profesionālismu, rūpīgo attieksmi pret slimajiem, labsirdību un rūpēm. Īpaša pateicība dakterim Egīlam un procedūru māsai Ludmilai. Paldies.”
 97. „Pateicos dr.Ligeram par ātru un kompetentu kāju asinsvadu stāvokļa novērtēšanu un par augstu profesionalitāti veicot operāciju. Paldies par iejūtību un sapratni un dzīves kvalitātes atgriešanu!”
 98. „Izsaku sirsnīgu pateicību manam ārstējošajam ārstam Vladimiram Januškevičam un anestezioloģei Ilonai Šapurei par viņu ikdienas rūpēm un uzmanību, par viņu profesionālismu. Tāpat pateicos visam medicīniskajam personālam par viņu silto, uzmanīgo attieksmi un kultūru. Liels paldies visam kolektīvam. Gribu novēlēt jums turpināt strādāt šajā smagajā sfērā. Ar cieņu pret visiem.”
 99. 10. stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 4.nodaļas dr. Armandam Sīviņam: „Izsakām pateicību un lielu paldies dr. Armandam Sīviņam par mūsu ģimenes galvas dzīvības glābšanu. Apbrīnojam Jūsu darbaspējas un veltīto uzmanību saviem pacientiem!”
 100.  „Vēlos pateikties Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas medicīniskajam personālam par saskaņoto darbību un savlaicīgi sniegto palīdzību!”
 101. „Mēs izsakām vissirsnīgāko pateicību visam „Tuberkulozes un plaušuslimību centrs” ēdnīcas personālam par garšīgajām maltītēm un atbilstošajām porcijām, izdomu, ielikto sirdssiltumu ēdiena pagatavošanā!”
 102. Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 9.nodaļas personālam un dr. I.Kroičai: „Izsaku vissirsnīgāko pateicību dr.I.Kroičai par manu ārstēšanu, par lojalitāti, kompetenci, sapratni, profesionalitāti, sirds slitumu un precizitāti katrā situācijā. Tā turpināt! Veselību, veiksmi, izturību, strādājot turpmākos gadus! Kā arī sirsnīgs paldies visam 9.nodaļas personālam par uzmanību, laipnību, nenogurstošo enerģiju, kas staro no Jums visām. Mīļš paldies!”
 103. Stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 3.nodaļas personālam: „Vēlos izteikt lielu pateicību 3.nodaļas personālam par lielisko attieksmi pret pacientiem. Nu jau būs pagājuši 6 mēneši, kopš izrakstīšanās no slimnīcas, bet šīs klīnikas speciālistus atceros ar ļoti slitām atmiņām. Īpaši liels paldies dr.Vaimanei un nodaļas virsmāsai.
 104. Vēlos izteikt dziļo pateicību Tuberkulozes slīmnīcas 4.nodaļas medpersonālam un personīgi dr. Evijai Zarovsrai un arī dr. Irīnai Briško no 5. nodaļas. Ar „ātropalīdzību” mani ar diagnozi: abpusējo plaušu pneumaniju, ieveda slimnīcā. Vaina tam bija gripa. Slimnīcā pēc analīzēm kostatēja, ka  man arī izveidojās cukura diabets un citas nejaukas slīmības. Pirmo nedēļu mans veselības stāvoklis bija ļoti smags, bet augstiprofesionalisms dr. E.Zarovskas un ļoti atbildīga un uzmanīga attieksme medmāsiņu  un auklīšu, pilnīgi izvelka mani  no viņpasaules. Es un mana ģimene, esam viņiem visiem ļoti pateicīgi. Liels paldies tādiem jūtīgiem un atsaucīgiem  darbiniekiem. Dod  Dievs viņiem veselību un laimi!!! 
 105. Ārstēties ir patīkamāk, ja pacientu saprot un viņam izrāda iejūtību. Tas viss ir stacionāra „Gaiļezera slimnīca” 7. nodaļā. Nevienam ilgstoši slimot negribas, bet, ja sanāk, tad zini, ka šeit ne tikai ar medikamentiem ārstēs, bet arī ar smaidu. Ikvienam no 7.nodaļas personāla, kā arī ārstiem, kuri konsultē 7.nodaļas pacientus, tostarp arī palīgkabinetu un izmeklēšanas kabinetu personālam personīgs paldies. Liels paldies dr. N.RAČEVAI un doc. G.KARELIM par uzmanību, iejūtību un augsto profesionalitāti. Veiksmi un laimi jums visiem.
 106. Liels paldies stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” 3. nodaļas darbiniekiem par laipno attieksmi un ārstēšanu. Īpašu paldies izsaku dr. Viktoram Ustiņinam.
 107. Milzīgs paldies visam stacionāra „Gaiļezers” Iekšķīgo slimību klīnikas 5. nodaļas kolektīvam, dr. Andai Kadišai, dr. Sintijai Iesalniecei un dr. Edmundam Jansonam. No visas sirds pateicamies par Jūsu pašaizliedzīgo darbu, rūpēm un pacietību, ko veltiet pacientiem. Cilvēki, kuri ārstējas Jūsu nodaļā, ļoti augstu novērtē pozitīvo attieksmi, kas paliek nemainīga neskatoties pat uz pacientu iegribām un kaprīzēm. Iekšķīgo slimību klīnikas 5. nodaļas pacienti.
 108. Liels paldies stacionāra „Gaiļezers” Endokrinoloģijas nodaļas personālam un dr. Andrai Valterei par profesionalitāti, laipnību un atsaucību. Prieks, ka mūsdienās ir šādi medicīnas darbinieki.
 109. Paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” darbiniekiem. Viss personāls – gan ārsti, gan māsiņas bija ļoti patīkams. Liels paldies dr. Anastasijai Šangirejevai – Jūs esat ārsts no Dieva. Lai Dievs dod Jums visiem veselību.
 110. Gribu pateikt paldies visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8a nodaļas kolektīvam, kurš rūpējās par mani. Visas māsiņas ir ļoti laipnas un kvalificētas. Paldies dakterim un visiem, kas bija man blakus 5 dienas. Gribu jums novēlēt veselību un lielāku algu. Par darbu slimnīcā jāmaksā vairāk!
 111. No visas sirds pateicos stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8b nodaļas kolektīvam par labo darbu, kas paveikts ļoti uzmanīgi. Liels paldies ārstējošajai ārstei dr. Elīnai Kālei. Viņa ir lielisks speciālists. Arī palāta vienmēr bija tīra un patīkama, ēdiens garšīgs. Liels paldies Jums visiem!
 112. Divas stundas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikā, kurā nokļuvu auto avārijas dēļ. Vēlējos pateikties Jūsu kolektīvam par lielisko darbu, atsaucību, personīgu un profesionālo pieeju! Vēlos izteikt labākos vārdus, jo saņēmu ļoti labu palīdzību!
 113. Slimnīcā nonācu, jo man bija stipri galvas reiboņi un gandrīz divas nedēļas pavadīju stacionāra „Gaiļezers” 7.Vispārējās neiroloģijas nodaļā. Ārstēšanās laikā man bija iespēja novērot ar kādu rūpību, iejūtību un iecietību, no reanimācijas atvestos pacientus atmodināja un aprūpēja. Es esmu dzirdējusi stāstus, ka slimnieki guļ palātās visu aizmirsti un neapkopti, bet šeit es saskāros ar pavisam citādu attieksmi. Būtu negodīgi par to klusēt un neko labu nepateikt par cilvēkiem, kuri šeit strādā par tik zemu un neadekvātu atalgojumu. Samērā īsā laikā atguvu veselību un spēju nostāties uz savām kājām, un par šeit saņemto pozitīvo iespaidu un ārstēšanu vēlos izteikt vislielāko pateicību nodaļas vadītājam dr. Guntim Karelim, dr. Santai Ašmanei, dr. Normundam Sūnam, medicīnas māsām Sandrai Lāmai, Ilzei Glaudiņai, Ivetai Ūdrei, Jeļenai Kozirevai un sanitāriem Marekam Kānbergam, Jevgeņijam Grigorjevam un Andrim Anspakam, kā arī visiem tiem, ar kuriem saskāros ārstniecības laikā, bet vārdus diemžēl nezinu. 
 114. Vēlos izteikt lielu pateicību stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Bērnu tuberkulozes nodaļas kolektīvam, jo ir liels prieks, ka bērni tiek aprūpēti, pieskatīti un lutināti. Novēlu kolektīvam izturību ārstējot bērnus, jo viņiem šīs ir kā otrās mājas. Lai veicās! Paldies par izārstēšanu!
 115. Pirmkārt vēlos izteikt milzīgu pateicību Jūsu viesmīlīgajai tautai. Jau no pirmajiem brīžiem, kurus pavadīju slimnīcā es sajutu stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Kodolmedicīnas klīniskās daļa vadītājas dr. Antras Bērziņas profesionalitāti, rūpes un līdzjūtību. Tāpat izsaku pateicību visam aprūpes personālam. Lai Dievs Jūs visus sargā! Cieņā, paciente no Kazahstānas.
 116. Paldies visam stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas kolektīvam. Ļoti jauka ārste un personāls. Lai tā turpinās. Veiksmi!
 117. Vislielākā cieņa un vislabākie vārdi stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 10. Drudžu diferenciālās diagnostikas nodaļas dr. Irinai Ribakovai par gudrību, pacietību un laipnu attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies māsiņām – apbrīnoju viņu veiktos soļus un to, cik daudz viņas spēj izdarīt. Paldies māsiņai Kristīnei par vieglo roku un māsas palīdzei Gunitai par sirsnīgu un jauku attieksmi. Ja tā var teikt – man pie Jums patika!
 118. Pateicos stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 6. nodaļas dr. Irēnai Andrejevičai un viņas kolēģiem par profesionālu attieksmi, atsaucību un uzmanību.
 119. No visas sirds pateicamies visiem medicīnas darbiniekiem, kuru profesionālā rīcība mums deva iespēju atkal satikt savu vīru, tēvu un vectētiņu. Viņi izdarīja neiespējamo un atgrieza dzīvē cilvēku, kuram sirds apstājās 12 reizes! Izcilais slimnīcas personāla komandas darbs spēj izraisīt tikai apbrīnu. Īpašs paldies stacionāra „Gaiļezers” Sirds un asinsvadu slimību klīnikas vadītājam Artim Kalniņam un visam Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas kolektīvam. Mēs pateicamies par brīnumu, ko paveica mūsu ārsti!
 120. Izsaku pateicību stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 7. nodaļas kolektīvam par atsaucību un iejūtību pret pacientiem. Bez Jūsu uzmundrinājuma un atbalsta zāļu terapiju būtu grūti izturēt. Paldies arī par Jūsu radīto mājīguma sajūtu.
 121. Izsaku milzīgu paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 6. nodaļas kolektīvam. Agrāk domāju, ka nav nekā briesmīgāka, kā nokļūt slimnīcā. Kopš pabiju šeit mans viedoklis ir mainījies. Viss medicīniskais personāls ir ļoti labsirdīgs un laipns. Liels paldies, ka jūs esat!
 122. Liels paldies stacionāra „Gaiļezers” Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļas medmāsai Dacei par viņas augsto profesionalitāti un cilvēcīgo attieksmi pret pacientiem. Novēlu nekad nezaudēt šīs labās īpašības un vienmēr palikt tikpat labestīgai.
 123. Paldies stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 2. ambulatorās nodaļas dr. Gunitai Saulītei. Ļoti pozitīva attieksme, patīkama sadarbība. Rodas sajūta, ka neesi pie ārsta, bet gan pie labas paziņas – tas ir svarīgi, jo ļauj saprast to, ka diagnoze vēl nav pasaules gals un nav sevi jānoraksta. Priecājos, ka man ir tāds ārsts. Lai viss izdodas!
 124. Vislielākais paldies stacionāra „Gaiļezers” Ginekoloģijas klīnikas dr. Renātei Renemanei un Toksikoloģijas un sepses klīnikas anestezioloģei Oksanai Žukovai par izcilo darbu, jauko attieksmi, iejūtību un sniegto palīdzību. Paldies arī visam 15. nodaļas kolektīvam.
 125. Izsaku sirsnīgu pateicību visam stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 8.nodaļas kolektīvam, dr. Ilzei Bērziņai par iejūtību un labvēlīgo attieksmi pret pacientiem. Paldies arī procedūru māsiņai Sandrai Ozoliņai, viņa ar lielu atbildību pilda savu grūto darbiņu. Liels paldies!
 126. Vēlos izteikt pateicību, atzinību un vēlēt laimi stacionāra „Gaiļezers” dr. Darjai Soldatenkovai. Manai ģimenei ļoti smagā brīdī viņas ieinteresētība, atsaucība un izpalīdzība, kā arī situācijas profesionālais skaidrojums un rīcība deva cerību un spēku. Lai Dievs svētī un vada viņu visos viņas ceļos!
 127. Bezgalīga mātes pateicība stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 2.HIV/AIDS nodaļas kolektīvam par rūpēm, žēlastību un maigumu, kas tika izrādīts manam dēlam mūžībā aizejot. Jūs bijāt žēlsirdīgās rokas, kuras Dievs izmantoja. Liels paldies visam nodaļas kolektīvam par čaklumu, rūpēm un iejūtību!
 128. Vēlos paust savu pateicību stacionāra „Gaiļezers” 4. nodaļas ārstei Ilzei Konrādei un rezidentei Ievai Tonnei un, jo īpaši, 3. nodaļas vadītājam Artim Kalniņam un visam viņa nodaļas kolektīvam par operatīvu un veiksmīgu izmeklēšanu un ārstēšanu. Paldies, ka atgrieza ticību tam, ka vēl jau var kaut ko darīt, ka iedrošināja un no jauna iededza paplēnējušo motivācijas dzirksti. Man prieks, ka Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā strādā tik spējīgi, varoši, augsti profesionāli un empātiski cilvēki. Lai viņiem veicas arī turpmāk!
 129. Pateicība stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" darbiniekiem.
 130. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” asinsvadu ķirurgam dr. Kasparam Staudžam par manas dzīvības glābšanu un ārstēšanu, kā arī Intensīvās terapijas nodaļas 3.bloka ārstiem un personālam par profesionālu darba pienākumu veikšanu.
 131. Vēlos sirsnīgi pateikties stacionāra „Latvijas Onkoloģijas centrs” Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Staru terapijas klīniskās daļas radiologam terapeitam Sņežanai Vesmanei, radiologa asistentēm Regīnai Zēmecei, Mārītei Vītolai, Ilgai Auglejai, un Inesei Magonei par uzmanību un rūpīgi veikto darbu.
 132. Mediķu sūtība ir palīdzēt citiem. Šiem cilvēkiem mēs uzticam pašu galveno – savu veselību. viņi uzklausa, ārstē, pasaka uzmundrinošus vārdus, kas dziedina labāk par visām zālēm. Šādi ārsti strādā stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs”. Liels paldies par profesionalitāti, labestību, sirsnību un cilvēkmīlestību nodaļas mediķiem – anesteziologam Aigaram Senkānam, onkologam ķirurgam Robertam Škaparam un rezidentam Timuram Salimbajevam. Īpaša pateicība Onkoķirurģijas klīnikas Abdominālās un mīksto audu ķirurģijas nodaļas onkoloģijas ķirurģijas māsai Andai Brunenauai. Viņa vienmēr nāk ar smaidu kā saulīte, un jau tas mūs, pacientus ārstē. Novēlam šiem labajiem cilvēkiem veselību, izturību, panākumiem bagātu un laimīgu 2015. gadu!
 133. Labdien, gribētu pateikties Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" Uroloģijas klīnikas darbiniekiem un it īpaši rezidentam Kļimam Ļeoņenko par uzmanību un profesionālu ārstēšanu. Savā ikdienas darbā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā bieži nākas strādāt kopā ar Jūsu kolēģiem no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta. Vēlreiz pārliecinājos par Jūsu nozares darbinieku profesionalitāti. Liels paldies!
 134. Vēlos izteikt pateicibu Endoskopiju nodaļas personālam par laipno izturēšanos pret pacientu! Endoskopijas ārstu un māsiņu rokās jutos kā ārzemju privātklīnikā! Ļoti profesionāli! Vēl izsaku pateicību Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 4.Hematoloģijas nodaļas hematologam dr. Annai Marijai Tomai! Prieks, ka Jūs, mīļie esat!
 135. Izsaku pateicību par ļoti laipno izturēšanos stacionāra „Gailezers” reģistratūras 212. kabineta darbiniecēm. Ļoti laipnas un saprotošas kā arī pretimnākošas. Paldies!
 136. Paldies 12. nodaļas ārstiem un personālam par manas mammas ārstēšanu, palīdzību un iecietību.
 137. Nonācu stacionāra „Gaiļezers” 12. nodaļā jau trešo reizi. Dežūrējošā māsiņa Sanita bija ļoti atsaucīga un izpalīdzīga. Tāpat arī māsiņa Jekaterina vienmēr ir izpalīdzīga un laipna. Vēlu tikai veiksmi!
 138. Ārstējos Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 12.Koloproktoloģijas nodaļā un vēlējos izteikt pateicību par dvēselisko labsirdību un uzmanību, kuru medicīnas māsas Jekaterina Jonāne un Sanita Bronka velta pacientiem. Gribētos, lai šādu darbinieku veselības nozarē būtu pēc iespējas vairāk.
 139. Vēlos izteikt pateicību stacionāra „Gaiļezers” Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstam Andrejam Olesikam par manai mātei sniegto palīdzību, rūpēm un psiholoģisko atbalstu. Novēlu veiksmi un panākums šim dakterim un visam stacionāra „Gaiļezers” kolektīvam.
 140. Gribu pateikt vissirsnīgāko pateicību Jūsu slimnīcas kolektīvam par darbu, ko izdarījāt manas sievas, triju bērnu mātes, dzīvības glābšanā un veselības atjaunošanā. It īpaši gribētos pateikties ārstējošajam ārstam Dmitrijam Gavriļinam par viņa profesionalitāti, sapratni un vienkāršo, kas bieži trūkst, cilvēcisko attieksmi. Liels paldies arī intensīvās terapijas klīnikas, 16.nodaļas kolektīvam, sākot no sanitāriem un beidzot ar dežūrārstiem, fizeoterapeitiem, logopēdiem, par negulētajām naktīm, par iecietību, mīļu attieksmi un rūpēm, veicot slimnieku aprūpi.   Ar vislielāko pateicību meitas Madara un Dārta, dēls Viesturs un vīrs Eduards.
 141. Izsaku sirsnīgu pateicību 15. nodaļas medicīnas personālam un apkopējām. Viss kolektīvs ļoti labsirdīgi, pieklājīgi, katru minūti gatavi atnākt un sniegt palīdzību. Regulāri jautāja pēc manām vajadzībām. Īpaši esmu pateicīga Dievam par ginekoloģi Zani Grabi, kura trīs reizes ir mani glābusi no nāves. Viņas talants, sirsnība, brīnišķīgas sava aroda zināšanas palīdz notikt brīnumam. Viņa līdz pēdējai ārstēšanas dienai un stundai izrādīja ieinteresētību un gādību un sniedza padomus, kad izrakstījos no slimnīcas.
 142. Pateicos Sirds asinsvadu slimību klīnikas darbiniekiem – ārstiem, māsiņām par individuālu pieeju, uzmanību, augstu profesionalitāti – kā paraugu mediķa ētikai. Vēlu panākumus darbā un labu veselību pašiem mediķiem, veicot šo lielo un atbildīgo sirgstošo cilvēku atveseļošanu. Īpaši gribu pateikties un novēlu profesionālu izaugsmi ārstiem, kuri man palīdzēja – Artjomam Kaļiņinam, Jānim Pudulim, Ilzei Zandartei, Baibai Anšmitei un Arvedam Apinim.
 143. Mīļš paldies visam slimnīcas kolektīvam par laipnību un sirsnību – māsiņām un dakterei Ilzei Morozovai par rūpīgu ārstēšanu. Daktere ir laipna, iejūtīga un ļoti labi veic savu darbu. Paldies!
 144. Vēlos pateikties visam Tuberkulozes un plaušu slimību centra Bērnu tuberkulozes nodaļas personālam, dakterei Olgai Bobrikovai un audzinātājām par pozitīvu attieksmi pret mūsu bērnu. Jūs visi bijāt ļoti laipni, uzmanīgi un atsaucīgi. Ārstēšanās laikā ir notikusi pozitīva attīstība – bērns ir sācis labāk un skaidrāk runāt, iemācījās skaitīt, apguva dažus burtus kā arī piedalījās visos pasākumos un dejoja. Esmu pateicīga par jūsu grūto un ļoti vajadzīgo darbu. Visiem veiksmi!
 145. Izsaku pateicību plaušu ķirurgam dr. Intam Siliņam un visai operācijas komandai par veiksmīgi veikto operāciju un 1. nodaļas kolektīvam par rūpīgo attieksmi pēcoperācijas ārstēšanā.
 146. Gribu pateikt vissirsnīgāko paldies visam stacionāra „Gaiļezers” Invazīvās radioloģijas nodaļas kolektīvam par atsaucību, laipnību, profesionalitāti un ieguldīto nesavtīgo darbu mana vīra veselības glābšanā. Īpašs paldies nodaļas vadītājai Svetlanai Rudņickai un dakterei Ainai Kratovskai par rūpību, kas tiek veltīta pacientam veicot operāciju vairāku stundu garumā. Lai Jums laba veselība!
 147. Sirsnīgi pateicos visam 12. nodaļas kolektīvam par manu ārstēšanu. Šajā nodaļā strādā daudz čaklu, iejūtīgu un izpalīdzīgu darbinieku. Sevišķi lielu paldies gribu pateikt medmāsām – divām Ilzēm un Dacei, kuras neizrādīja ne mazāko neapmierinātību par manu bezpalīdzību, nesaprašanu un apjukumu. Ar pateicību es pieminēšu Vjačeslavu Matvejevu, kurš kā labais sargeņģelis vienmēr bija klāt pie slimnieka. Novēlu, lai arī turpmāk Jūs visi ar mīlestību pret savu darbu un slimniekiem būtu kā līdz šim. Vislielākais paldies dakteriem – dzīvības glābējiem!
 148. Izsaku vissirsnīgāko pateicību Terapeitiskās radioloģijas un medicīnas fizikas klīnikas Staru terapijas klīniskās daļas ārstei Lolitai Krūmiņai par manis rūpīgu ārstēšanu, kas atkal dos man kādu laiku pilnvērtīgai dzīvei. Par sirsnību paldies saku arī visam 8. nodaļas medicīnas kolektīvam.
 149. Es vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem, kuri dežurēja 12.09.2015. gadā, no 22:00 līdz 02:00 13.09.2015. Paldies, visam nodaļas kolektīvam!
 150. Sirsnīgi pateicos stacionāra „Gaiļezers” 1.nodaļas dakteriem un visam personālam. Paldies par sirsnīgo attieksmi pret slimniekiem. Liels paldies visam pārējam nodaļas kolektīvam par sirsnīgo attieksmi pret pacientu, kā arī medmāsiņu vieglo roku injekciju un sistēmu ievadīšanā!
 151. Izsaku pateicību Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei, kura mani 2015.gada 22.septembrī no Talsiem pēc smagas traumas nogādāja no Talsu slimnīcas Neatliekamās palīdzības punkta uz Gaiļezera slimnīcu. Vissirsnīgāko paldies gribu pateikt mediķiem, kuri mani 2015.gada 22.septembra vēlajā vakarā operēja. Paldies visam medicīnas personālam, kas palīdzēja glābt manu dzīvību. Paldies, Gaiļezera slimnīcas Intensīvās terapijas nodaļas mediķiem par gādību un manis aprūpēšanu.
  Sirsnīgs paldies dakterim Jānim Auziņam un pārējiem mediķiem par ārstēšanu un rūpēm. Paldies, Gaiļezera slimnīcas 11.nodaļas mediķiem un medicīnas personālam. Mīļš paldies fizioterapeitei Janai Daudišai. Gaiļezera slimnīcas 11.nodaļas 19.palātas pacients.
 152. Vēlos izteikt pateicību Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstei Helēnai Turauskai par sirsnīgo un cilvēcisko attieksmi. Tāpat izsaku pateicību arī pārējiem klīnikas darbiniekiem par rūpēm un cēlo darbu, kuru ikdienā veicat. Lai Dievs jūs svētī!
 153. Liels paldies stacionāra "Gaiļezers" Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas 13.Ķirurģijas nodaļas ārstam ķirurgam Alvim Melderim par mūsu mammas ārstēšanu! 
 154. Sirsnīgs paldies par laipno attieksmi, gaišo sirdi un vienkārši atbalstu Stacionāra “Linezers” Asins kabineta māsiņām, reģistratūras darbiniecēm, īpaši Sigitai Dričai un visām hematoloģēm, kuras mani ārstēja visu slimības periodu, īpaši Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas 3.Hematoloģijas nodaļas vadītājai Ingrīdai Ūdrei un dr. Ilzei Trocjukai.
 155. Gribu izteikt pateicību stacionāra “Gaiļezers” Iekšķīgo slimību klīnikas 2.Pulmonoloģijas nodaļas vadītājai Inesei Smiltenai un dežūrējošajam ārstam Anatolijam Matisonam, tāpat medmāsai Jeļenai Lihamanovai par to, ka divu dienu laikā man palīdzēja atgūt veselību. Īpaši gribu pateikt paldies dr. Inesei Smiltenai, par to, ka viņas vadītajā nodaļā  ir tik augsti kvalificēti speciālisti kā –  Inga Stuķēna un Anatolijs Matisons.
 156. Vēlos izteikt dziļu pateicību, cieņu un apbrīnu dr. Mihailam Tarasovam viņa grūtajā, stresa pilnajā darbā. Bezgalīgā ieinteresētība un rīcība katra pacienta veselības stāvoklī. Neaptverama aktivitāte un pat humora izjūta stresa brīdī. Tas viss pacientam grūtā brīdī ir tik nepieciešams. Neesmu šeit pirmo reizi, bet šī reize paliks atmiņā pateicoties dr. Tarasova personībai. Lai tādi ārsti būtu vairāk. Paldies dr. Tarasovam!
 157. Vēlamies izteikt pateicību par dienas stacionāra ''Biķernieki'' (it īpaši uzņemšanas un gerontoloģijas nodaļu) personāla darbu. Liels paldies par lielisko darba organizāciju, par profesionalitāti, jauko attieksmi un atsaucību, par sirds siltumu. Ja mums visur būtu tādi ārsti un medmāsas, mūsu medicīna būtu vislabākā medicīna pasaulē! PALDIES!!!
 158. Vēlos izteikt lielu pateicību par ārstes darbu, profesionalitāti un cilvēcīgo attieksmi sniedzot man neatliekamo medicīnisko palīdzību Jūsu klīnikā 15. februārī, plkst. 19:30. Stacionāra "Gaiļezers" Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā ierados vakarā ar akūtām vēdera sāpēm. Tā man bija pirmā pieredze, kad vēršos pie ārsta neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā. Sajūta, ka nezini, kas notiek un kā sev vari palīdzēt, ir drausmīga. Tāpēc ārsts šādās situācijās ir kā salmiņš pie kā pieķerties. Sagaidot savu rindu un dodoties ārstes kabinetā, mani sagaidīja smaidīga, atsaucīga sieviete. Savā uztraukumā es diemžēl nenoskaidroju ne viņas vārdu, ne uzvārdu. Viss tika izskaidrots man saprotamā, skaidrā valodā, ar zināmu humora devu, kas bija pat ļoti vietā. Mans pirmais iespaids Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā ir vienreizējs. Vēlos Jums pateikt, ka Jūs varat lepoties ar savu komandu. Jums un Jūsu kolēģiem novēlu stipru veselību un paldies par dabu, ko darāt. Un, protams, īpašs paldies ārstei, kas vakar mani izmeklēja un sniedza nepieciešamo palīdzību. Patiesā cieņā, Sintija!
 159. Vēlos pateikt lielu paldies Laboratoriskās medicīnas centra medicīnas māsai Oksanai Gailišai par viņas profesionālo darbu. Dievs viņai devis “zelta rokas”. Jau vairākus gadus ik pēc trīs mēnešiem es braucu uz slimnīcu nodot asins analīzes un vienmēr cenšos nonākt tieši pie šīs speciālistes. Paldies Oksanai par viņas augsto meistarību.
 160. Milzīgu paldies Tuberkulozes un plaušu slimību centra 1.nodaļas darbiniekiem, un jo īpaši nodaļas vadītājam, un ārstējošajam ārstam Intam Siliņam par profesionalitāti,  operatīvu izmeklēšanu un rezultatīvu ārstēšanu izsaka Jānis un meita Sandra.
 161. Pateicība Augsti godātajam dr. S. Beketova kungam, dr. A. Strautmanei un žēlsirdīgajām māsiņām. Sirsnīgi pateicos par man veikto operāciju. Paldies par Jūsu sirsnību un iejūtību, par Jūsu lielo un atbildīgo darbu. Tā labestība, vienkāršība, kas Jūsu sirdīs mājo, lai arī gados nākamos ir ar Jums! Vēlu Jums visiem veselību, veiksmi, dzīvesprieku! Lai Dieva žēlastība ir ar Jums katru dienu!
 162. Sirsnīga pateicība dr. Mārim Jakubovskim par viņa oriģinālo humora izjūtu un attieksmi pret pacientiem. Lai Dievs dod viņam ilgu mūžu un drošas rokas, jo tās būs vēl vajadzīgas daudziem. Anestēzijas māsiņai Allai novēlu nepazaudēt savu burvīgo smaidu pacientiem un, protams, pārējiem ļaudīm, kā arī paldies par prasmi iedvest uzticību un nomierināt. Paldies visām jaukajām māsiņām un visam aprūpes personālam. Prieks atrasties tāda kolektīva piesegā!
 163. Mana vispatiesākā pateicība un cieņa kardiologam dr. Jānim Pudulim. Paldies par profesionalitāti un iejūtību! Satiekot tādus ārstus atgriežas dzīvesprieks un veselība. Lai Jums vēl daudziem izdodas palīdzēt!
 164. Vēlos pateikties Latvijas Onkoloģijas centra 6.nodaļas dakterim Zenonam Romanovskim un viņa komandai par paveikto ārstēšanas darbu, izrādītajām rūpēm un atsaucību jau no pašas pirmās tikšanās reizes. Nesaprotu, kādēļ pēdējā laikā absolūti nepelnīti šī klīnika masu medijos tiek pieminēta tik negatīvā gaismā gan administratīvos jautājumos, gan komentējot ārstniecības procesu. Mana pieredze bija - izcili speciālisti, perfekti izdarīts darbs, dakteris, kas ne vien nevainojami veic savu darbu, bet ir arī ārkārtīgi gaišs cilvēks. Dr.Romanovskis, neraugoties uz savu aizņemtību atrod 5 minūtes, lai aprunātos un uzmundrinātu slimniekus, aprauga slimniekus gan vēlu vakaros, gan brīvdienu rītos - īsts sava darba entuziasts. Tāpat arī visi 6.nodaļas darbinieki ir pelnījuši milzīgu pateicību - par nepārtraukto uzraudzību, aprūpēšanu, vingrināšanu - vienmēr ar smaidu sejā un iejūtību pret slimnieku. Un paldies arī neredzamajiem operāciju bloka kareivjiem - lai arī esmu Jūs satikusi, bet neatceros ne sejas, ne uzvārdus - zinu ka Jūs esat lieliski un Jūsu ir daudz :) Paldies Jums visiem! Lai Jums veicas!
 165. Ilgus gadus strādājot, Pacientu Ombudā vadīju arī seminārus par komunikāciju. Šodien esot pacienta lomā saskāros ar ārstu Egilu Strēli. Gribēju izteikt vislielāko apbrīnu un pateicību par ārsta empātiju, sirsnību, iejūtību, atsaucību, sadarbību, komunikācijas spējām, sapratni un visu citu iespējamo. Līdz šim nebiju pieredzējusi tik jauku ārstu. Paldies, ka ārsts ar savu attieksmi spēj radīt drošības sajūtu un dāvāt smaidu visi turpmākai dienai. No visas sirds ceru, ka šī ziņa viņam tiks nodota.  Pateicībā Pacientu Ombuda saskarsmes konsultante Ilze.
 166. Vēlamies pateikt milzīgu paldies dr. Sintijai Iesalniecei par gādīgo un labsirdīgo attieksmi pret visu vecumu pacientiem. Šajā jaunajā sievietē ir apvienots viss - labsirdība, uzmanība un liela profesionalitāte. Vēlamies no visas sirds dakterei novēlēt stipru, stipru veselību tāpēc, ka viņa tik daudz enerģijas un spēka iegulda savos pacientos. Vēlam, lai slimnīcā būtu vairāk šādu brīnišķīgu ārstu. Izsakām pateicību visam medicīnas personālam, kurš neskatoties uz to, ka dažreiz izjūt negatīvo slimnieku garastāvokli izrāda laipnību, atsaucību, rūpes un iejūtību. Viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt un uzmundrināt. Visiem novēlam labu veselību! 5. nodaļas 7. palātas pacienti.
 167. Ļoti vēlos izteikt pateicību stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” 8. nodaļas Staru terapijas klīniskās daļas kolektīvam – nodaļas vadītājam, ārstējošajam ārstam, māsiņām, sanitāriem un kurjeriem. Visi ir ļoti mīļi, sirsnīgi, un es jūtos kā ģimenes lokā, jo visi gādā un rūpējas par mani. Pasakos no sirds!!!
 168. Ļ. cien. stacionāra “Gaiļezers” 8. nodaļas kolektīvam! Sirsnīgi pateicos par Jūsu rūpēm, gādību un mīlestību pret slimniekiem! Liels paldies manai dakterītei Aretai Lurie par sapratni. Tāpat pateicos ēdnīcas kolektīvam par garšīgiem ēdieniem un to pasniegšanas veidu. Paldies! Lai Jums visiem pietiek spēka, izturības un pacietības visā turpmākajā darbā. Ja kāds Jums saka ko sliktu, aizmirstiet to un atcerieties to labo ko darāt. Vēlot Jums visu to labāko, cieņā Jūsu 8. nodaļas 13. istabas slimniece!
 169. Gribu izteikt sirsnīgu pateicību uzņemšanas nodaļas ārstei dr. Zanei Straumei par profesionālu darbu un ieinteresētību diagnozes uzstādīšanā, kas ļāva justies labi nonākot slimnīcā ar ātro palīdzību. Tādi ārsti kā dr. Zane Straume dara šo pasauli labāku. :-)
 170. Paldies 18 .nod. Dr.V.Rafaelam un viņa operāciju asistējošai komandai, kas 08.06.2016. veica man ceļa operāciju. Dr.Rafaels ir ļoti atsaucīgs, intileliģents, ar labām komunikācijas prasmēm, visiem sociāliem slāņiem pieejams ārsts ar dabas dotu talantu savā profesijā. Paldies viņa vecākiem par to, ka deva viņam iespēju mācīties Latvijā, jo mums tagad ir iespēja griezties pie patiesi savai profesijai atbilstoša daktera.Vēlu viņam veiksmi un izdošanos gan profesionālajā, gan personīgā dzīvē!
 171. Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību Valsts Apdegumu centra ārstei Ludmilai Krimai par profesionalitāti, iejūtību un sirsnīgumu rūpēs par manas mammas atveseļošanos. Pavisam vienkāršas rūpes vairo labestību līdzcilvēkos un rada atgriezenisko saiti.
 172. Vēlos pateikties dr. Omeļčenko komandai par lielisko apkalpošanu un brūces apstrādi jūsu slimnīcas traumpunktā. Prieks, ka slimnīcā strādā laipni un profesionāli cilvēki.
 173. Vēlos ļoti pateikties 10. nodaļas dakterei Kristīnei Himelreihai par man veiksmīgi veikto operāciju, uzslavēt viņu ne tikai par viņas profesionālo ķirurģisko darbību, bet arī par to, ka viņa māk kontaktēties ar pacientiem, atbild uz viņu jautājumiem, ko ne visi dakteri uzskata par vajadzīgu.
 174. Gribu pateikt lielu paldies dakterei onkologam Tatjanai Smirnovai. Apbrīnoju viņas nopietno attieksmi pret darbu. Un viņas laipnību pret katru pacientu, reti mūsu dienās var tādu cilvēku sastapt! Lai viņai izdodas viss iecerētais un pacientu ārstēšana! Man no malas pat viņas žēl palika, jo cik spēcīgam jābūt cilvēkam, lai savas emocijas noturētu sevī, zinot to, ka katrs pacients iet ar cerību! Vēlu to pašu labāko!
 175. Biju nozīmēta uz aizkuņģa dziedzera biopsiju. Vēlos pateikties visam jaukajam kolektīvam, laipnajām māsiņām, dakterim Ivaram Tolmanim. Lai nekad nepazūd smaids un labestība Jūsos. Patīkami pārsteigta biju nākamajā dienā par zvanu, māsiņa pavaicāja kā es jūtos pēc iepriekšējās dienas procedūras. Jūtos labi! Paldies, vēlreiz un ļoti daudzām māsiņām un ārstiem vajadzētu pie Jums pamācīties.
 176. No sirds pateicos dr.med. P.Ivanovai un dr.V.Liepai par manu dzīvības glābšanu. Pateicos Intensīvās terapijas nodaļas ārstiem un visiem asinsvadu ķirurģijas nodaļas (14.) darbiniekiem par kvalitatīvas medicīniskas palīdzības sniegšanu. PALDIES!
 177. Lūdzu izteikt atzinību un pateicību neiroloģei dr. Daigai Krūpenai par profesionalitāti un labvēlīgo attieksmi pret pacientu.
 178. Pateicos 14.nodaļas asinsvadu ķirurgam I. Ūdrim viņa komandai un anestezioloģei N. Stengrevicai par man veikto operāciju. Paldies māsiņām par pēoperācijas aprūpi.
 179. Paldies stacionāra "Latvijas Onkoloģijas centrs" 3A nodaļas kolektīvam dr. Annai Ivanovai un viņas apmācāmajiem studentiem. Īpaši Rīgas Stradiņa universitātes studentam Johanesam Gobelam. Paldies arī virsmāsai Elgai!
 180. Mēs stacionāra “Biķernieki” Dienas stacionāra Iekšķīgo slimību nodaļas 13. palātas pacienti vēlamies izteikt pateicību dr. Nataļjai Aščeulovai un visam nodaļas personālam par veltīto uzmanību, atsaucību un labajiem vārdiem, kas ir tik nepieciešami pacientiem. Paldies Jums, lai Dievs Jūs sargā!
 181. Izsaku pateicību stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” 4. nodaļas ārstam dr. S. Gerķim, aprūpes personālam un anesteziologam A. Seņkānam. Visiem vēlu izturību un labu veselību! Liels paldies!
 182. Dzīves smagā brīdī, 2 x 2015. gadā nonācu neiroķirurga dr. Auslanda rokās un saku paldies par viņa izcilo darbu un par to ka turpinu dzīvot. Paldies arī par katru reizi, kad pēc operācijas apjautājās kā jūtos un paldies par to, ka viņš ir tiešām savas jomas speciālists - izcils ārsts un ne tikai ārsts, bet cilvēks kurš uzdāvināja man iespēju turpināt dzīvot.
 183. Labdien! Liels, liels paldies ārstei Jekaterinai Guščinai par jauko attieksmi, nakts vidū izrādīto laipnību un izārstēto muguru! Es lepojos, ka mums ir tik patīkami ārsti!
 184. Izsaku pateicību stacionāra "Latvijas Infektoloģijas centrs" Vakcinācijas kabineta ārstei Irēnai Annai Dambergai un viņas māsiņai! Paldies par Jūsu profesionalitāti, iejūtību un laipno attieksmi!
 185. Izsaku sirsnīgu pateicību visiem Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas darbiniekiem, kuri strādāja 20.10. pēc plkst. 19:00! Ļoti profesionāli, korekti un tajā pat laikā sirsnīgi izturējās pret visiem slimniekiem - Ilze Gaide un apkalpojošais personāls. Sevišķi liels paldies naktī dežūrējošam ārsta palīgam Antonam (uzvārdu diemžēl nenoskaidroju)! Antona kungam ir mediķa sirds un prāts un tāpēc novēlu panākumus un veiksmīgu karjeru izvēlētajā profesijā!
 186. Vēlos izteikt lielu pateicību Informācijas centra speciālistei Vinetai, diemžēl es nezinu viņas uzvārdu, sazvanīju pa tel. 67000610, 26.10.2016., par apbrīnojamo attieksmi pret klientiem, pieņemot zvanus un veicot pierakstus pie speciālistiem. Saņēmu no Vinetas ļoti rūpīgu attieksmi un dziļu ieinteresētību, risinot klienta vajadzības, iespējami ātrāk atrast iespēju pierakstīties pie speciālista, konkrēti bija nepieciešams pieraksts pie Dr. Lagūna. Viņa pārbaudīja visu pieejamo slimnīcu rindas un speciālistus, tādējādi ļoti operatīvi meklējot labāko iespējamo risinājumu. Viņas attieksme un runas veids bija nenoliedzami visprofesionālākais un augsti novērtējams, tādējādi daudziem šo sarunu stāstu kā piemēru par augsti profesionālo līmeni viņas darbā, apkalpojot tik daudz klientu ikdienā, turklāt apzinos, ka vairākums zvani ir satraukti, steidzīgi u.tml, taču Vinetas spēja uzklausīt, būt ieinteresētai un ārkārtīgi atsaucīgai rada vislielāko cieņu pret darbiniekiem un slimnīcu Gaiļezers kopumā.
 187. Sirsnīgs paldies Jūsu slimnīcas kolektīvam par pozitīvo pieredzi, kuru guvu pirmo reizi apzinīgā vecumā saskaroties ar Latvijas medicīnas sistēmu! Lai jums visiem kopā izdodas būt tādiem kādi bijāt ar mani, arī turpmāk. Lai arī pirmā pieredze, taču iepazinu plašu ārstēšanas spektru un visur saskāros ar profesionālu un fantastiski iejūtīgu attieksmi! Vissirsnīgākā mana pateicība uzņemšanas nodaļas ārstiem, māsiņai un sanitāriem, kuri strādāja 1.10. pēcpusdienā un vakarā - par atbalstu, profesionalitāti, empātiju, iedrošināšanu un sajūtu, ka esmu drošās mediķu rokās. Īpašs paldies ārstam-ķirurgam, kurš mani apskatīja uzņemšanas nodaļā un vēlāk arī atnāca uz intensīvas terapijas nodaļu (kur nokļuvu pēc tam) - jūsu cilvēciskums, patiesā ieinteresētība, empātijas spējas un vietā pateiktie vārdi ļoti palīdzēja saņemties:)! Mana visdziļākā pateicība par iedrošinošiem uzmundrinājuma vārdiem, iejūtību, rūpēm un profesionālo palīdzību ko saņēmu no dakterītēm, pirmās dienas pavadot intensīvās terapijas nodaļas 1. blokā. Jūs man palīdzējāt pārvarēt bailes un likt saņemties, lai sāktu kopējo izveseļošanās procesu, jo ārsts var izdarīt ļoti daudz, taču slimniekam arī ir, jāgrib būt veselam. Mīļš paldies intensīvās terapijas nodaļas māsiņām un sanitārītēm, kuras mani nepārtraukti pieskatīja un rūpējās, lai viss ar mani būtu labi 24h režīmā! Visilgāko laiku pavadīju 13. nodaļā, kur ikdienu atrados rūpīgā un uzmanīgā māsiņu un sanitārīšu aprūpē. Jūs esat tik dažādas, taču jūs vieno profesionalitāte, īstajā brīdī pateikts vārds, uzmanība un iejūtība pret pacientiem! Pateicoties jums guvu savas dzīves ne tā foršākā notikuma vispozitīvāko pieredzi kāda vien tā varēja būt! Paldies, jums par jūsu rūpēm un uzmanību, laikā ko pavadījām kopā! Īpašs paldies manam ārstējošam ārstam - ķirurgam Dr. V. Fokinam - ir tik laba sajūta, ka esmu zinoša un prasmīga profesionāļa rokās. Īpaši gribu izcelt daktera apbrīnojamo spēju sajust kā es jūtos pirms es pati kaut ko esmu teikusi! Tā teikt, neko nenoslēpsi:)! Sirsnīgs paldies arī manam anesteziologam par tēvišķīgo attieksmi pirms un pēc operācijas un iedrošinošo sarunu pirms operācijas, pirms kuras biju tik ļoti nobijusies. Jums izdevās man likt aizmirst par bailēm un tāpēc turpmāk varēju uz visu notiekošo skatīties neitrāli un mierīgi. Patīkamu pieredzi guvu arī operāciju zālē! Mans sirsnīgs paldies operācijas zāles komandai par jauko sarunu pirms operācijas, profesionalitāti, cilvēciskumu un iejūtību. Es nepamanīju kā iemigu, vien atceros, ka tiku pamodināta un jums teicu - man likās, ka esmu dienvidos, nemaz neticējās, ka operācija ir jau beigusies. Manuprāt, tā ir liela māksla un talants, tik viegli, kā jums tas izdevās ar mani, izvadīt pacientu caur viņa dzīves ne tiem foršākajiem notikumiem! Paldies, jums par visu un to, ka man tika dota iespēja ar jums satikties un gūt šo pozitīvo dzīves pieredzi! Novēlu jums daudz priecīgu ikdienas notikumu un profesionālas iespējas savu talantu pilnveidošanai un attīstībai.
 188. Ilgus gadus esmu Onkoloģijas centra paciente. izsaku vissirsnīgāko pateicību savai ķīmijas terapijas dakterītei EVAI VECVAGAREI par tik iejūtīgo attieksmi manā ilgajā atveseļošanās ceļā. Slimnīcas vizītkarte sākas ar uzņemšanas nodaļu. Varu droši teikt - ANNA GREIŠKĀNE ir patiesi uzņemšanas nodaļas darbiniece, kura vienmēr ar sapratni un pacietību izturas pret pacientiem. No sirds paldies.
 189. Es, kā onkoloģijas paciente pirms iestāšanās slimnīcā (pašreiz saņemu ķīmijterapijas kursu 9.nodaļā) vispirms saskaros ar onkoloģijas Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem. Vēlos īpaši atzīmēt uzņemšanas nodaļas darbinieci Annu Greiškāni. Tā ir sagadījies, ka iestāšanās dokumentus noformē Anna Greiškāne. Vēlos pateikt lielu paldies par sirsnīgo un laipno attieksmi pret pacientiem, par uzmundrinošiem vārdiem un laba vēlējumiem. Lai vairāk būtu tādu darbinieku.
 190. Vēlos izteikt lielu pateicību šodienas (14.11.2016.) uzņemšanas nodaļas ārstiem un māsiņām, kas ar tik patīkamu attieksmi mani - grūtnieci, pieņēma kā pacientu uz apskati, lai arī pati biju apjukusi un līdz galam nesapratu, ko darīt! Biju atbraukusi pēc ārstu ieteikuma un dikti sabijos no sākotnēji piesolītās hospitalizēšanas. Paldies par cilvēcību un sirsnību (mierīgā atmosfērā, smaidos, pasniegtā ūdens glāzē) un pat atsevišķo telpu analīžu gaidīšanas laikā, kur varēju pagulēt! Jūs esat lieliski un novēlu, lai arī valsts sāk jūs novērtēt atbilstoši ieguldītajam! Lai izturība!
 191. Pateicībā saku paldies dr. Signei Plātei par augsti profesionālo ārstēšanu, laipnu, atsaucīgu attieksmi, skatienu, smaidu, sapratni un sajūtu valodu - tā ir dakteres Māksla. Visa aizvadītā gada garumā un arī pašreiz saņemot ķīmijterapijas kursu, no dakteres ir izjusta iejūtība un nesavtīga vēlēšanās palīdzēt manas veselības stāvokļa noturēšanai ceļā uz izveseļošanos. Man ir pozitīvs iespaids par 9. nodaļā valdošo atmosfēru. Paldies arī visai 9. nodaļas mediķu komandai un pārējam personālam par darbu, ko dara, paldies par dāvāto mīlestību. Paldies, ka palīdzat man mainīt līdzšinējo dzīvi. Lūdzu administrāciju izteikt īpašu pateicību dr. Signei Plātei par augstas klases profesionalitāti savā attieksmē pret darbu, kas izpaužas sasniegtajos ārstēšanas rezultātos. Lai spēks un veselība Jums visiem, mīļie mediķi!
 192. Paldies jaukajam un pozitīvajam 4.nodaļas rezidentam Timuram Salambajevam, kurš veica man operāciju. Kaut tādu foršu dakteru būtu vairāk un kaut viņus slimnīca spētu "noturēt"! Tāpat paldies Aigaram Senkānam, brīnišķīgam dakterim ar fantastisku humora izjūtu, kurš morāli man palīdzēja pieņemt diagnozi un pārvarēt bailes. Paldies 4.nodaļas personālam - mīļajām māsiņām un sanitārēm un, īpaši - medbrālim :)! Nebiju gaidījusi tik labu un sirsnīgu attieksmi, vēlreiz, liels paldies!
 193. Mēs, nu jau aizsaulē esošā pacienta sieva un bērni vēlamies pateikt ārkārtīgi lielu pateicību 5.nodaļas Dakterei Sintijai Iesalniecei, kura mūsu mīļā cilvēka piedējas nedēļas un dienas ar savu pašaizliedzīgo, profesionālo ārstēšanu, attieksmi, cilvēkmīlestību darīja daudz, daudz vieglākas. Un ne tikai viņa dienas, bet arī mūsējās, jo viņa ir Ārsts, Cilvēks ar lielo burtu! Lai Dakterītei pietiek spēka, izturības, lai viņai pašai laba veselība, lai viņai, veicot savus pienākumus, izdodas saglabāt profesionalitāti, atliek laiks to pilnveidot, lai arvien viņa saglabā to gaišumu, labestību, sapratni, kas viņā mīt pašlaik! Priecīgus Ziemassvētkus!
 194. „Invalīdu un totalitāro režīmu upuru kluba” pateicība Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas Oftalmoloģijas klīnikas ārstiem Tamārai Petrovai, Ilgai Lūkinai, Valdai Ligutei un Ievai Trēziņai       Pielikums
 195. Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Dimdiņai un visam 5.nodaļas kolektīvam par jauku attieksmi, aprūpējot manu tanti! Īpašs paldies sociālajai darbiniecei Annai par atsaucību, palīdzību un padomiem! Lai jums visiem priecīgi svētki un izturība, veicot jūsu grūto un pašaizliedzīgo darbu!
 196. Vēlos izteikt pateicību Latvijas Onkoloģijas centra Krūts ķirurģijas nodaļas kolektīvam un tās vadītājam J.Eglītim par profesionalitāti, iejūtību, pozitīvu attieksmi, atsaucību un sirsnību! Lai veiksmīgs, veselīgs un panākumiem bagāts Jaunais Gaiļa gads!
 197. Pateicība stacionāra "Gaiļezers" 12. nodaļas kolektīvam.
 198. Izsaku visdziļāko pateicību Gaiļezera Intensīvās terapijas un reanimācijas nodaļas ārstam Edgaram Krivmanim, kā arī māsiņām, kas dežūrēja 19.oktobrī un cīnījās par mūsu māmiņas dzīvību. Paldies par profesionālo attieksmi un mierinājuma vārdiem. Lai jaunajam dakterim veicas!
 199. Pateicība stacionāra "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 7. Multirezistentas tuberkulozes nodaļas vadītājai Līgai Kukšai.
 200. Dziļā cieņā noliecu galvu un pateicos Jūsu slimnīcas personālam par augsti profesionālo darbu saistībā ar manu veselību. 04.01.17. mani Neatliekamās palīdzības brigāde atveda uz Jūsu klīniku ar  kritisku sirds aritmiju. Un jau sākot ar uzņemšanas nodaļu viss tika darīts ātri un profesionāli - pieslēdza mani pagaidu kardiostimulatoram. Tālāk sekoja Intensīvās terapijas palāta, un 05.01.17. dakteris Pudulis mani operēja - nomainīja pagaidu sirds stimulatoru pret pastāvīgo kardiostimulatoru, pēcāk dakteris uzraudzīja manu atveseļošanos 8a palātā. Un viss tika darīts ātri, lietišķi un profesionāli. Pat tika atklāta man hroniska, ielaista, nieru saslimšana, ko man nebija teikuši ne mans ģimenes ārsts, ne urologi, pie kuriem esmu bijis ar analīzēm  uz konsultācijām vairākkārt.  Un beidzot - arī apmaksa (pacienta līdzmaksājums) pat man, pensionāram liekas visai draudzīgs, it īpaši, ņemot vērā lielo darbu apjomu saistībā ar manu ārstēšanu,  kas tika izpildīts šo 5 dienu laikā. Un vēl - man bija negaidīts un visai patīkams pārsteigums, ka  līdzi iedotajā Izrakstā mana diagnoze ir aprakstīta īsi, konkrēti un precīzi,  pievienoti  arī ieteikumi par medikamentu lietošanu un turpmāko ārstēšanos. Un tas viss 5 dienu laikā! Jo līdz šim biju staigājis pie dažādiem ārstiem un neviens neko konkrētu man nevarēja pateikt attiecībā uz manu diagnozi un ārstēšanu. Vēlreiz ļoti pateicos Jūsu klīnikas mediķiem, īpaši dakterim Pudulim  un visam personālam, un novēlu Jums visiem labu veselību, veiksmi un  panākumus.
 201. Pateicība no pacientes Iekšķīgo slimību klīnikas 5.Iekšķīgo slimību nodaļas ārstei Signei Zelčai, nodaļas vadītājam Edmundam Jansonam un aprūpes personālam.
 202. Pateicos par profesionālo attieksmi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Tuberkulozes un plaušu slimību centrs" 9. nodaļas personālam. Liels paldies nodaļas vadītājai Inetai Grīslei par šīs nodaļas augstā profesionālā līmenī organizēto darbu, radīto patīkamo gaisotni nodaļā, iejūtīgo attieksmi pret pacientiem. Vēlos pateikties arī nodaļas ārstiem, medicīnas māsām, medicīnas māsu palīgiem un visiem darbiniekiem. Jo īpaši, vēlos pateikties 9.nodaļas medicīnas māsām un viņu palīgiem - Liānai Lucenko, Lolitai Tarnavskai, Edītei Circenei un Laimai Lūsei par laipnību, sirsnību un godprātīgu attieksmi pret savu darbu! Novēlu visam kolektīvam, turpinot veikt savu darbu, nezaudēt sirds siltumu, iejūtību un profesionalitāti, kā arī vēlu Jums stipru veselību un izturību!
 203. Pateicība stacionāra "Gaiļezers" 10. Ķirurģijas nodaļas kolektīvam.
 204. Vēlos pateikt sirsnīgu Paldies 18. nodaļas māsām un māsu palīgiem par iecietību un rūpēm, kuri strādāja no 17.01 - 18.01. Jūs esat Lieliski izturību Jums un veiksmi darbā. :)
 205. Pateicība Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārstei Viktorijai Lagutinai un medicīnas māsai Sanitai Ulasai

 

Informācija atjaunota: 2017.01.19 - 11:02