Jūs atrodaties šeit

Norvēģijas Finanšu instrumenta projekti

Norvēģijas Finanšu instrumenta projekts Nr. LV0029 „Diagnostiskās radioloģijas digitālā attēla pārraides sistēmas pilnveidošana un pieejamības paaugstināšana vēža kontroles programmas ietvaros Latvijā”


Norvēģijas Finanšu instrumenta projekts Nr. LV0029 „Diagnostiskās radioloģijas digitālā attēla pārraides sistēmas pilnveidošana un pieejamības paaugstināšana vēža kontroles programmas ietvaros Latvijā” tika uzsākts, lai uzlabotu diagnostiskās radioloģijas attēla pieejamību radiologiem un paātrinātu diagnozes noteikšanu, it sevišķi krūts vēža diagnostikā.

Projekta ietvaros izstrādātā datu pārraides un arhivācijas sistēma ļauj veikt attēlu pārraidi starp attālinātām struktūrvienībām un speciālistiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu lēmumu pieņemšanu par turpmāku pacientu ārstēšanas procesu. Ir iespēja attēlus konsultēt attālināti, speciālistiem neaizbraucot uz izmeklējuma vietu, kā arī pacientam no attālinātā reģiona vairs nav nepieciešamības braukt pēc izmeklējuma rezultāta, lai nogādātu to pie konsultanta. Sistēmas ietvaros uzņemto attēlu vienlaicīgi var apskatīt vairāki speciālisti dažādās ārstniecības iestādēs.

Projekta īstenošanas periods ir 2008.gada 2.oktobris – 2010.gada 31.oktobris.

Projekta budžets ir EUR 1 074 545,00, no kuriem 69,58% veido Norvēģijas Finanšu instrumenta līdzfinansējums.

Projekta īstenotāji: SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “Veselības centrs 4”, SIA “Vidzemes slimnīca”, Norvēģijas Integrētās aprūpes un telemedicīnas centrs.

VAIRĀK PAR PROJEKTU

 

Informācija atjaunota: 2015.07.22 - 8:17