Jūs atrodaties šeit

Laboratorija stacionārā "Gaiļezers"

Laboratorija "Gaiļezers" nodrošina laboratorisko testēšanu Rīgas austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru un ambulatoriem pacientiem, kā arī ārējiem klientiem 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. 2017. gadā ir veiktas vairāk nekā 3,5 miljoni izmeklējumu manipulācijas. 

Laboratorija "Gaiļezers" ne tikai nodrošina stacionārus, to struktūrvienības un visus izmeklējumu pasūtītājus – pacientus ar augsti kvalificētiem un kvalitatīviem visa veida laboratoriskās testēšanas pakalpojumiem, bet nodrošina arī apmācību, zinātnisko pētniecību, tālākizglītību un citu saistīto uzdevumu izpildi laboratoriskās medicīnas jomā.

Laboratorija "Gaiļezers" ir piešķirti beztermiņa atbilstības sertifikāti. 2018. gadā laboratorija "Gaiļezers" ir saņēmis Valsts aģentūras “Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs” apliecinājumu (akreditācijas apliecību) par izmeklēšanas veikšanu atbilstoši standarta LVS EN ISO 15189:2013  prasībām. 

Laboratorija "Gaiļezers" ir aprīkota ar mūsdienīgām laboratorijas iekārtām, tomēr laboratorijas tehnoloģijas dinamiski attīstās un to klāsts ir savlaicīgi jāatjauno, lai saglabātu konkurētspējīgu laboratorijas pakalpojumu tirgū.

Visi analizatori ir savienoti ar laboratorijas informācijas sistēmu un tālāk ar hospitālo informācijas sistēmu “Ārstu birojs”, kas nodrošina ātru rezultātu pārraidi pasūtītājiem. Informācijas sistēma „Ārstu birojs” uzkrāj laboratorisko izmeklējumu rezultātus. Līdz ar to visi laboratorisko izmeklējumu rezultāti ir pieejami ārstiem konsultācijas laikā un tos var novērtēt dinamikā.

Iesakām visus laboratoriskos izmeklējumus, tostarp arī ar ģimenes ārsta nosūtījumu nodot un veikt mūsu laboratorijā!

Jūsu ieguvums:

  • Pacienta izmeklējumu rezultāti būs uzreiz elektroniski pieejami mūsu slimnīcas ārstiem un tiks droši uzglabāti kopā ar citiem pacienta medicīniskajiem datiem.
     
  • Ja ierodaties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem un Jums vizītes laikā noteiks, ka būs nepieciešamas analīzes, tās varēsiet veikt mūsu laboratorijās steidzamības kārtā (CITO). Analīžu rezultāti būs pieejami iespējami īsā laika posmā un Jums nevajadzēs tērēt savu laiku, lai ierastos slimnīcā atkārtoti.

2019. gada nogalē stacionārā "Gaiļezers" pacientu ērtībām atvērts mūsdienīgs analīžu nodošanas punkts. Tas atrodas apmeklētājiem ērti pieejamā vietā - galvenās ieejas foajē, 0. stāvā, blakus garderobei.

Ārpus regulārā darba laika svētku dienās un brīvdienās, laboratoriskās testēšanas darbu nodrošina dežūrējošais personāls – 2 laboratorijas ārsti vai speciālisti un 4 laboranti.

Tālruņi papildu informācijai par laboratoriskās testēšanas iespējām:

  • Reģistratūra – 67042689
     
  • Vecākie laboranti – 67042688

Laboratorija "Gaiļezers" sniedz testēšanas pakalpojumus sekojošās sfērās:

Hematoloģijas, koaguloģijas, klīniskie izmeklējumi (urīna, izkārnījumu, likvora, krēpu un citu ķermeņa šķidrumu izmeklējumi), imūnhematoloģijas, klīniskās ķīmijas, tai skaitā olbaltumvielu maiņa, fermenti, lipīdi, elektrolīti, skābju-bāzu līdzsvars, glikozes regulācija, reimotesti, akūtās fāzes olbaltumvielas; hormoni un citas specifiskās analīzes, infekcijas,  mikrobioloģija, imunoloģija, humorālā imunitāte un autoimunitāte, audzēju marķieru noteikšana.

Ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu laboratorija "Gaiļezers" nodrošina visus laboratoriskos izmeklējumus, kuri ir valsts apmaksāti. Ar valsts apmaksāto un maksas laboratorisko izmeklējumu sarakstu var iepazīties pielikumā sadaļā Pacientiem.

Laboratorija "Gaiļezers sniedz arī maksas pakalpojumus gadījumos, ja pacients vēlas veikt laboratoriskos izmeklējumus bez ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījuma. Arī šo izmeklējumu rezultāti saglabāsies slimnīcas datu bāzē un būs pieejami pacientam un viņa ārstam Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas struktūrvienībās. Ar maksas laboratorisko izmeklējumu sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Šeit var izdrukāt laboratorijas veidlapu: vēlamais drukas izmērs A3

Laboratorijas "Gaiļezers" vadītāja ir Baiba Eglīte


Informācija atjaunota: 2020.12.01 - 14:42