Jūs atrodaties šeit

Datu drošība

Sīkdatņu lietošana

Lai šī mājaslapa pienācīgi darbotos, dažreiz Jūsu ierīcē tiek izvietotas sīkdatnes (angļu valodā "cookies"). Šādas darbības veic lielākā daļa tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels datu kopums, kas tiek saglabāts Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat tīmekļa vietni. Tā palīdz atcerēties Jūsu lietotājvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, teksta izmēru un citus attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta izmēru, vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes, kā arī lai iegūtu anonimizētu pārskatu par lietotāju aktivitātēm vietnē atbilstoši Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.

Sīkdatnes nepieciešamas arī, lai, aizpildot elektroniskā pieteikuma formu, Jūsu iepriekš norādītie dati ik reizi nebūtu jāievada pilnībā no jauna. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu. Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī mājaslapa darbotos, bet, ja iespējosiet, Jums būs ērtāka tās lietošana. 

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Sīkdatnes ir iespējams kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mūsu mājaslapu, kā arī varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku.

Sīkdatņu dzēšana un pārvaldība interneta pārlūka programmās:

Chrome

Internet Explorer

Opera


Privātuma atruna

Informācija par fizisko personas datu apstrādi, izmantojot videonovērošanas sistēmu


Informējam, ka piesakoties vizītei pie speciālista vai izmeklējumiem, kā arī uzņemšanas slimnīcā jums var tikt pieprasīta šāda informācija:

Vārds Pacienta vārds
Uzvārds Pacienta uzvārds
Dzimšanas datums DD.MM.GG.
Personas kods  Ar pacienta piekrišanu
Faktiskā dzīves vieta  Ar pacienta piekrišanu - pilsēta, iela, māja, dzīvoklis
Mobilais tālrunis  Pacienta tālruņa numurs bez papildu informācijas
Tālrunis Papildus, ja ir
Atļaut sūtīt SMS  Ar pacienta piekrišanu
Personas apliecinoša dokumenta numurs Obligāti jāaizpilda  pie stacionēšanas
Atļaut izsniegt informāciju  Obligāti jāaizpilda  pie stacionēšanas
Radinieki  Ja ir, var noradīt radinieka, vai citas personas kontaktus

Informācija atjaunota: 2018.11.16 - 9:39