Jūs atrodaties šeit

Uroloģija

Uroloģijas klīnika piedāvā mūsdienīgas diagnostikas un ārstēšanas iespējas, nodrošinot plaša spektra ķirurģisko ārstēšanu (konvencionālas, laparskopiskas un endoskopiskas operācijas) un konservatīvu terapiju, kā arī modernas diagnostikas iepsējas.

Uroloģijas klīnika specializējas uroloģisko – onkoloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā. Svarīgs virziens priekšdziedzera vēža diagnostika un ārstēšana, izmantojot mūsdienīgas metodes. Onkoloģisko pacientu ārstēšanu un aprūpi nodrošina starpdisciplināra komanda, kurā piedalās urologi, ķīmijterapeiti, staru terapeiti, paliatīvās aprūpes speciālisti.

Klīnika nodrošina visa veida labdabīgu uroloģisko saslimšanu ārstēšanu, specializējoties ierakmeņu un labdabīgas priekšdziedzera hiperplāzijas pacientu diagnostiskā un ārstēšanā, Latvijā attīstot endoskopiskās urīnceļu patoloģijas ārstēšanas metodes.
Aktuāls Uroloģijas klīnikas darbības virziens ir apakšējo urīnceļu slimību simptomu diferenciālā diagnostika, izmantojot funkcionālās diagnostikas iekārtas, kā arī urīna inkontinence problēmu risināšana un ārstēšana.


Lai pieteiktos konsultācijai pie speciālista:

  • zvaniet pa tālruni (+371) 67000610

vai

Informācija atjaunota: 2018.02.19 - 14:02