Jūs atrodaties šeit

Rehabilitācija

Rehabilitācijas klīnika ir Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas struktūrvienība, kuras misija ir biopsihosociālas jeb uz funkcionēšanu balstītas ārstniecības un rehabilitācijas attīstīšana Sabiedrībā un Latvijā kopumā. Klīnikas darbības mērķis, iesaistoties Sabiedrības kopējos ārstniecības procesos, pētniecībā un izglītošanas aktivitātēs, ir veicināt Sabiedrībā ārstēto pacientu funkcionēšanas un dzīves kvalitātes pieaugumu un komplikāciju un ārstēšanas laiku mazināšanos, kā arīSabiedrības lomas pieaugumu Latvijas veselības aprūpes sistēmā.

Klīnikas struktūru veido struktūrvienības, kuru vadītāji ir tieši pakļauti klīnikas vadītājam un kuras teritoriāli ir izvietotas:

Stacionārā „Gaiļezers”

Stacionārā ”Biķernieki”

  • Rehabilitācijas nodaļa sniedz pakalpojumus stacionāros „Biķernieki” un „Latvijas Infektoloģijas centrs”;

Sociālais dienests - sniedz pakalpojumus visos slimnīcas stacionāros. Sociālā darba pakalpojums ir reģistrēts Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

Klīnikas ārstnieciskās un pētnieciskās darbības pārraudzību veic galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā Profesors Aivars Vētra.

Esat laipni gaidīti Rehabilitācijas medicīnas klīnikas nodaļās!

Klīnikas personālam ir daudzu gadu laikā uzkrāta pieredze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu sniegšanā slimību vai traumu akūtajā un hroniskajā fāzē.

Ierodoties pie ārsta vai funkcionālā speciālista konsultāciju būs nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums, izraksti, izmeklējumu rezultāti.

Ierodoties pie funkcionālā speciālista uz nodarbību, būs nepieciešams ērts apģērbs, stabili apavi.

Pakalpojuma apmaksa (pēc apstiprinātā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas cenrāža) notiek kasē skaidrā naudā vai ar bankas karti, pirms konsultācijas vai nodarbības.


Stacionārs Gaiļezers

Informācija atjaunota: 2017.09.07 - 11:36