Jūs atrodaties šeit

Politraumu vienība

Atbilstoši starptautiskām vadlīnijām, lai nodrošinātu modernu politraumas aprūpi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā 2017. gadā ir izveidota multidisciplināra Politraumas vienība.

Katru gadu Austrumu slimnīcā nonāk ārstēšanā vidēji 600 pacienti ar diagnozi politrauma, 30% no tiem ir komplicēti gadījumi, kas kvalificējami kā politraumas. Pareizas ārstēšanas taktikas izvēlē svarīga šo pacientu aprūpes sastāvdaļa ir pacientu primāra novērtēšana un novērošana dinamikā, ko jāveic kopīgi pieredzējušam ķirurgam, intensīvās terapijas speciālistam un traumatologam, kā arī pieaicinātiem speciālistiem atkarība no traumas rakstura. Šādas iespējas sniedz Politraumu vienība.

Vispārējās un neatliekamās ķirurģijas klīnikas un Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas ārsti ir vienīgie valstī, kas darbojas saskaņā Austrumu slimnīcas apstiprinātām politraumas aprūpes vadlīnijām un darba organizācijas principiem.


Kontakti:

Politraumas vienības vadītājs Alvis Melderis, tālrunis 29263888, e-pasts alvis.melderis@aslimnica.lv

Traumatoloģijas un ortopēdijas klīnikas vadītājs Andris Vikmanis, tālrunis 29544499, e-pasts andris.vikmanis@aslimnica.lv

Informācija atjaunota: 2018.03.14 - 14:27