Jūs atrodaties šeit

Fizikālā medicīna un rehabilitācija

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnika ir Sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” struktūrvienība, kuras misija ir biopsihosociālas jeb uz funkcionēšanu balstītas ārstniecības un rehabilitācijas attīstīšana Sabiedrība un Latvijā kopumā. Klīnikas darbības mērķis, iesaistoties Sabiedrībaskopējos ārstniecības procesos, pētniecībā un izglītošanas aktivitātēs, ir veicināt Sabiedrībā ārstēto pacientu funkcionēšanas un dzīves kvalitātes pieaugumu un komplikāciju un ārstēšanas laiku mazināšanos, kā arīSabiedrības lomas pieaugumu Latvijas veselības aprūpes sistēmā.

Klīnikas struktūru veido piecas struktūrvienības, kuru vadītāji ir tieši padoti klīnikas vadītājam un kuras teritoriāli ir izvietotas:

  • Stacionārā „Gaiļezers”
  1. Rehabilitācijas nodaļa; 
  2. Fizikālās medicīnas nodaļa, sniedz pakalpojumus arī Stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs”;
  • Stacionārā ”Biķernieki”
  1. Rehabilitācijas nodaļa sniedz pakalpojumus Stacionāros „Biķernieki” un „Linezers”, kā arī Stacionārā „Latvijas infektoloģijas centrs”;
  • Stacionārā „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs”
  1. Rehabilitācijas nodaļa;

Sociālais dienests - sniedz pakalpojumus visos Sabiedrības stacionāros. Sociālā darba pakalpojums ir reģistrēts Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

Klīnikas ārstnieciskās un pētnieciskās darbības pārraudzību veic Galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā Profesors Aivars Vētra.

Esat laipni gaidīti Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas klīnikas nodaļās!

Klīnikas personālam ir daudzu gadu laikā uzkrāta pieredze fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu sniegšanā slimību vai traumu akūtajā un hroniskajā fāzē.

Ierodoties pie ārsta vai funkcionālā speciālista konsultāciju būs nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums, izraksti, izmeklējumu rezultāti.

Ierodoties pie funkcionālā speciālista uz nodarbību,  būs nepieciešams ērts apģērbs, stabili apavi.

Pakalpojuma apmaksa (pēc apstiprinātā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas cenrāža) notiek kasē skaidrā naudā vai ar bankas karti, pirms konsultācijas vai nodarbības.


Stacionārs Tuberkulozes un plaušu slimību centrs

Stacionārs Biķernieki

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

Informācija atjaunota: 2014.12.04 - 15:45