Jūs atrodaties šeit

Anestezioloģija un Intensīva terapija

Anestezioloģija un intensīvā terapija ir medicīnas nozares, kas pēdējā desmitgadē ir attīstījušās sevišķi strauji. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas attiecīgi specializētās klīnikas un nodaļas veidotas tā, lai sniegtu pilnu pakalpojumu kompleksu, izmantojot Eiropā un pasaulē atzītas medicīnas iekārtas un pacientu novērošanas sistēmas.

Anestezioloģijas speciālistu uzdevums ir ne tikai nodrošināt anestēziju, bet arī kontrolēt visas cilvēka dzīvībai svarīgākās organisma funkcijas operācijas un pēcoperācijas periodā. Anesteziologi nodrošina anestēzijas atbilstoši visām slimnīcā aktuālajām operatīvajām specialitātēm: vispārējās, spinālās, epidurālās, nervu pinumu u.c.. Plaša medikamentu izvēle ļauj katram pacientam izvēlēties tieši viņam vispiemērotāko narkozes veidu.

Intensīvā terapija ir multidisciplināra (anestezioloģiska, ķirurģiska, interna, neiroloģiska u.c.) specialitāte, kuras kompetence ir kritiski slimu pacientu ārstēšana, vitālo funkciju uzturēšana, diagnostika un citi pasākumi sadarbībā ar citām slimnīcas struktūrvienībām, pielietojot, mūsdienīgas, komplicētas medicīniskās tehnoloģijas un medikamentus.

Informācija atjaunota: 2016.06.13 - 13:01